Október, 2017

2017pia06oct(oct 6)18:00ne08(oct 8)18:00Sila, zraniteľnosť a volanie našej duše.Od sexu k nadvedomiu - Čakra 318:00 - 18:00 (8) Lesná záhrada, 903 01 Hrubý Šúr, Slovensko Organizátor: Maria Malecká Event Type :Verejná akcia

Registrácia na seminár

Na víkende 3 čakry preskúmame prepájanie protikladov. Protiklady v nás často vyvolávajú konflikt, ktorý vedie k vnútornému alebo vonkajšiemu boju. Vnútorný rozpor vytvára stres a vedie k vnútornej alebo vonkajšej vojne. Je to miesto, kde sa učíme zdravej asertivite a zdravej individualite a rebélii. Naučíme sa brať život viac radostne, s hrou a s dostatok priestoru v sebe, aby sme dokázali objať protiklady života a rozšíriť naše vedomie.

Podporíme v sebe zdravú asertivitu, individualitu a rebéliu. Lekcie 3 čakry sa na globálnej úrovni sa učíme práve teraz a to ako sa dostať z obmedzení našej viery a našich presvedčení a starých programov. Prácou na sebe prinášame úžitok celej spoločnosti.

Ak je 3. čakra v rovnováhe: sme v súlade s volaním našej duše, žijeme múdro a učíme sa zo životných skúseností, príjmame protiklady a žijeme život s radosťou, hravo a bezstarostne. V sexualite zažívame neegoickosť a celotelový orgazmus.

Ak je 3. čakra v nerovnováhe prejavmi sú: stnulosť a tvrdohlavosť v myslení, následovanie viery danej spoločnosťou, ovládanie ostatných, nadradenosť alebo podradenosť.

Témy seminára:
 • Sila a zraniteľnosť
 • Pustenie obmedzení, nefunkčných programov a presvedčení o sebe samom
 • Uvoľnenie emócií okolo solár plexu
 • Neegoickosť v sexualite a celotelový orgazmus
 • Preskúmanie a uvoľnenie vnútorného ohňa
 • Posilnenie sebavedomia a získanie vitality
 • Objavenie volania svojej duše
 • Ako možno objaťprotiklady a pustiť podmieňovanie?

ČO SO SEBOU:
Otvorenú mysel a chuť zakúsiť niečo nové, pohodlné voľné oblečenie, šatku na oči, Lungi / Sarong (väčšia šatka na zakrytie tela), meditačný vankúš, deku.

CENA:

 • 189€ / osoba pre jednotlivcov
 • 169€ /osoba ak sa pár prihlási spolu (338€ za pár spolu)
 • 149€ / osoba ak všetky 4 workshopy, ktoré sú v roku 2017 (4 čakry – každý víkend jedna čakra) – 596€
  (cena nezahŕňa ubytovanie a stravu)

UBYTOVANIE a STRAVA:
Krásne a dôverné prostredie v prírode, ktoré bude len pre nás. Foto priestorov a izieb nájdete v galérii a navigáciu cesty nájdete tu http://www.lesnazahrada.sk/kontakt/.

Cena za ubytovanie na celý víkend (2 noci) + plná penzia + pitný režim v čajovni = 59,50€ / osoba.

SEMINÁR VEDIE:
Martin Vrabko a Andrea Sobotová s tímom.

viac

Čas

6 (Piatok) 18:00 - 8 (Nedeľa) 18:00

Organizátor

Maria MaleckáZakladateľka portálu www.intimi.sk Pre Intímne umenia organizuje prednášky, semináre, pravideľnú skupinu ako aj víkendové workshopy. “Kedysi som nechcela zdieľať ani fotky na Facebooku, dnes verejne komunikujem na tému, ktorá je najväčším TABU na svete, a tou je sexualita. O sexualite a intimite sa buď nehovorí, alebo je podávaná pod rúškom tajomstva. A pri tom sú nevyhnutné pre náš šťastný a naplnený život a vzťahy a ponúkajú o veľa viac, ako si myslíme. Mojim prianím je, aby ľudia v dnešnej uponáhlanej dobe, plnej stresu, rozchodov, rozvodov, nevier, manželských kríz, udupaných sebavedomí, stratenej vášni, boli šťastnejší.Tel: +421 911 77 55 33 email: info@intimi.sk

Buďte s nami v kontakte

Prihlásením sa do nášho zoznamu budete informovaní o aktuálnom dianí, seminároch, akciách a online aktivitách.

Prosím skontrolujte si správnosť zadávanej emailovej adresy.

Po prihlásení dostanete overovací email, ktorý prosím potvrďte.

X