Žena s príbehom

Kreatívny workshop pre ženy

Celá nedeľa bude naša. Stretnutie, ktoré sme nazvali Žena s príbehom má unikátny charakter. Spája prvky zdieľania, sebapoznávania a tvorby. Naladíme sa na kvalitu samoliečenia, ktorú kreativita prirodzene obsahuje.

Čo môžete zažiť?

➢ Predstavíme vám techniky a inšpirácie z Procesovej práce, Tantry a z praxe spisovateľky.

➢ Zapojíme vnútorné vhľady, spontánnosť, hravosť, hĺbku a tiež pohyb, dych a hlas. Ich častým efektom je premena energie a odbúranie stagnácií, ktoré nám často bránia v tvorbe a v želaných posunoch v našom živote.

➢ Naladíme vás na písanie spôsobom, aby sa vám podarilo spojiť s dušou a tým s jej časťami, ktoré možno bežne nepočujeme.

➢ Zdieľanie, vhľady, kreatívne písanie ako sebaliečenie. Pohyb, ktorý vyživuje našu ženskú energiu.

🍀 Prijmite pozvanie venovať si čas a priestor na starostlivosť o seba, dovoliť si zažiariť a zažiť sebaprijatie a lásku k sebe.

“Tvorivý život je umocnený život. Je to väčší život, šťastnejší život, rozšírený život a oveľa zaujímavejší život.” Elizabeth Gilbertová – autorka knihy “Jedz, modli sa a miluj.”

INFO

Cesta hrdinky - aká môže byť vaša cesta?

Keď sa jedného dňa v našom živote všetko zmení a priamo pred očami sa nám začne rútiť všetko, čo sme poznali a považovali za nemenné…

V rozprávke sa hrdinka vyberie na cestu, stretne nových ľudí, získa nové skúsenosti a vďaka tomu niečo významné v sebe zásadne zmení.

Počas nášho života sme prešli mnohými podobnými cestami a zažili čosi transformačné. Práve tieto naše premeny nám pomáhajú pri ďalších hrdinských cestách.

Čo vás čaká?

Pridajte sa na celodenné stretnutie pre ženy. Nie je dôležité či viete písať príbehy, alebo už máte s písaním príbehov skúsenosť.

Prostredníctvom rôznych techník a cvičení sa so svojimi príbehmi spojíme. Každá z nás má sklony k zdieľaniu a kreativite. Podporíme našu fantáziu a rozhýbeme sa prostredníctvom pohybových aktivít, ktoré sú pre ženy také prirodzené. Tvorba podporuje našu ženskú energiu, uvoľňuje nás. Keď sme uvoľnené, zľahka získavame želané vhľady. 

Všetky ženy majú svoj príbeh. Kde začína tá časť vášho príbehu, o ktorej chcete hovoriť alebo písať? Kedy sa začal váš príbeh, ktorý vniesol badateľné zmeny vo vašom živote? 

Tím lektoriek

Skupina prebieha pod vedením lektoriek

Mgr. Lucia Pajszerová Dipl. PW

Ma prem rani

Tantra a Procesová Práca

“Tá, ktorá všade otvára okná” – je jej ajurvédske meno a vystihuje aj podstatu jej práce s ľuďmi a samozrejme aj samej so sebou. Metaforické otváranie okien do dlho nevetraných priestorov, vpúšťanie svetla a sviežej energie tam, kam sme už dávno zabudli vojsť.

Akreditovaná lektorka tantry pod vedením učiteľky ma Ananda Sarity.

Diplom z Procesovej práce a pôvodné štúdium Liečebnej Pedagogiky dopĺňajú celkový štýl práce s ľuďmi, na ceste k sebapoznaniu.

Gabriela Revická

Motivátorka, mentorka, spisovateľka, mamina dvoch dospelých dcér a babita. Tak jej hovoria jej vnúčatá.

Má za sebou takmer 30 ročné manželstvo, po ktorom sa rozhodla pre seba-poznanie a objavovanie svojich zabudnutých častí.

Vo svojej tvorbe sa venuje vzťahom medzi ženou a mužom, medzi ženami, ženskej energii, otvára tému bisexuality a osobnej slobody. 

INFO

Termín a miesto stretnutia

16. novembra 2024

Čas:

10:00 - 18:00
Registrácia od 9:30

STRETNEME SA V :

Mayura
Slovinec 52,

Devínska Nová Ves, Bratislava

MAYURA

Cena za seminár

Cena semináru

69 Platí do 8.11., neskôr platí cena 89,- EUR
  • Registruj sa teraz

REGISTRÁCIA

Záväzná registrácia

Informácia pre užívazeľov G-mailu

Po zaslaní registrácie vám obratom zašleme email s inštrukciami. Nakoľko ide o automatickú odpoveď, prosím preverte si aj reklamné priečinky.

Ak vám email nebol doručený, pravdepodobne ste zadali vašu emailovú adresu nesprávne.

Zostaňte s nami v kontakte

Prihlásením sa do odberu noviniek budete informovaní medzi prvými.

×