Zmyselnosť Ženy

TANTRICKÁ CESTA PRE ŽENY

Prijmite pozvanie na jedinečný tantrický workshop zameraný na objavovanie a posilňovanie zmyselnosti, ženskosti a hlbokého prepojenia k našej ženskej esencii.


Počas tohto víkendu spolu vytvoríme bezpečné a podporujúce prostredie, kde budeme môcť uvoľniť stagnácie a rozvíjať svoju vnútornú energiu, intuíciu a zmyselnosť.

Čo môžete zažiť?

Uvoľňovanie napätia a stagnácií: Pomocou rôznych techník a cvičení budeme uvoľňovať emocionálne, fyzické a energetické stagnácie, čím si otvoríme nové možnosti pre sebapoznanie a sebavyjadrenie.

Jemná Hra a Hĺbka: Skombinujeme hravosť a zároveň hĺbku tantrických techník, objavíme rovnováhu medzi hlbokou prácou na sebe a radostným preskúmaním svojej zmyselnosti.

Odkryjeme Zmyselnú Esenciu: Prebudíme svoju zmyselnosť a objavíme silu svojho vnútorného ohňa prostredníctvom techník tantrickej praxe.

Podpora Ženskej Sily a Jemnosti zároveň: Naučíme sa, ako naplno rozvinúť svoju ženskú silu a spojiť sa so svojou ženskou energiou aj v jej jemnosti.

🍀 Prijmite pozvanie venovať si čas a priestor na starostlivosť o seba, dovoliť si zažiariť a zažiť sebaprijatie a lásku k sebe.

 

Ma Ananda Sarita

“Naplňujúca sexualita je jednoducho preplnenie rozkošou, ktorá sa rodí z vašej celkovej životnej energie.

Vyživujte a milujte celú svoju bytosť a váš sexuálny prejav ju bude odrážať.

Milovať svoje telo je niečo, čo potrebujete objaviť ako druh sebavzdelávania.

Jedlo, ktoré jete a pijete, spôsob, akým sa na seba pozeráte do zrkadla, spôsob, akým sa dotýkate svojho tela, spôsob, akým o sebe premýšľate alebo hovoríte, starostlivosť, ktorú venujete svojmu telu – to všetko je vaša zodpovednosť; iní to za vás nemôžu urobiť.”

— Ecstatic Sex: A Guide to the Pleasures of Tantra by Ma Ananda Sarita, Swami Anand Geho

INFO

Pre koho je seminár

Pre ženy, ktoré majú chuť cez tantru znovu v sebe objaviť posvätnosť a posilniť svoju ženskú esenciu, vyžarovanie a rozkvitnúť.

Pre ženy, ktoré by si rady darovali čas a priestor pre seba, aby sa znovu vrátili k sebe, k svojim túžbam, aby znovu mohli fungovať vo svete posilnenejšie a šetrnejšie k sebe.

Pre ženy, ktoré chcú znovu prebudiť plameň svojej sexuality a zapáliť iskru vášne pre život, pre lásku, pre seba.

Všetky techniky su vhodné aj na domáce použitie a tak si odnesiete domov balíček nástrojov ako sa ďalej o seba s láskou starať a ďalej pracovať so svojou tvorivou energiou.

Tím lektoriek

Skupina prebieha pod vedením lektoriek

Mgr. Lucia Pajszerová Dipl. PW

Ma prem rani

Tantra a Procesová Práca

Akreditovaná lektorka tantry pod vedením učiteľky ma Ananda Sarity.

Diplom z Procesovej práce a pôvodné štúdium Liečebnej Pedagogiky dopĺňajú celkový štýl práce s ľuďmi, na ceste k sebapoznaniu.

Andrea Sobotová

Ma Prem Devi

Tantra a Práca SO ŽENAMI

Akreditovaná lektorka tantry, ktorá ukončila v roku 2018 dvojročný učiteľský výcvik u osvietenej tantrickej majsterky Mahasatvaa Ma Ananda Sarity.

Cesta tantry je pre nás cesta zdravej intimity, sexuality, lásky, meditácie a spoznávania seba samého/samej a vďaka tomu aj hlbšie spoznávanie a chápanie sa navzájom v partnerstve, čo prirodzene presahuje aj do ostatných vzťahov a komunikácie s ľuďmi.

INFO

Termín a miesto semináru

24.5.-26.5. 2024

Čas:

Piatok začíname registráciou 17:30 a končíme v Nedeľu 17:00

Stretneme sa v príjemnom prostredí Penziónu Harmónia v Suchej nad Parnou pri Trnave, kde sa stretnete s pohostinnosťou, chutnou stravou a pekným prostredím priľahlej priehrady s možnosťou prechádzky, či relaxu v záhrade.

Penzión Harmónia v Suchej nad Parnou
pri Trnave

Cena semináru

Cena semináru

199 Na osobu na víkend
  • Registruj sa teraz

Ubytovanie a strava

Úhrada na mieste

110 Vegetariánska strava a ubytovanie na osobu na víkend
  • Ubytovanie v 2-4 postelových izbách
  • Doplatok za vegánsku alebo bezlepkovú stravu je 5€

REGISTRÁCIA

Záväzná registrácia

Informácia pre užívazeľov G-mailu

Po zaslaní registrácie vám obratom zašleme email s inštrukciami. Nakoľko ide o automatickú odpoveď, prosím preverte si aj reklamné priečinky.

Ak vám email nebol doručený, pravdepodobne ste zadali vašu emailovú adresu nesprávne.

Zostaňte s nami v kontakte

Prihlásením sa do odberu noviniek budete informovaní medzi prvými.

×