Zmyselnosť Ženy

TANTRICKÁ CESTA PRE ŽENY

Prijmite pozvanie na ženský tantrický workshop zameraný na objavovanie a posilňovanie zmyselnosti, ženskosti, emočného plynutia a hlbokého prepojenia k našej ženskej esencii.

Počas tohto víkendu spolu vytvoríme bezpečné a podporujúce prostredie, kde budeme môcť uvoľniť stagnácie a rozvíjať svoju vnútornú energiu, intuíciu a zmyselnosť.

Čo môžete zažiť?

Uvoľňovanie napätia a stagnácií: Pomocou rôznych tantrických techník a cvičení budeme uvoľňovať emocionálne, fyzické a energetické stagnácie, čím si otvoríme nové možnosti pre sebapoznanie a sebavyjadrenie.

Jemná Hra a Hĺbka: Skombinujeme hravosť a zároveň hĺbku tantry, objavíme rovnováhu medzi hlbokou prácou na sebe a radostným preskúmaním svojej senzuality.

Odkryjeme “Zmysel-nú” Esenciu: Prebudíme svoju “zmysel-nosť” a objavíme silu svojho vnútorného ohňa prostredníctvom techník tantrickej praxe.

Podpora Ženskej Sily a Jemnosti zároveň: Naučíme sa, ako naplno rozvinúť svoju ženskú silu a spojiť sa so svojou ženskou energiou aj v jej jemnosti.

🍀 Prijmite pozvanie venovať si čas a priestor na starostlivosť o seba, dovoliť si zažiariť a zažiť sebaprijatie a lásku k sebe.

 

Ma Ananda Sarita

“Naplňujúca sexualita je jednoducho preplnenie rozkošou, ktorá sa rodí z vašej celkovej životnej energie.

Vyživujte a milujte celú svoju bytosť a váš sexuálny prejav ju bude odrážať.

Milovať svoje telo je niečo, čo potrebujete objaviť ako druh sebavzdelávania.

Jedlo, ktoré jete a pijete, spôsob, akým sa na seba pozeráte do zrkadla, spôsob, akým sa dotýkate svojho tela, spôsob, akým o sebe premýšľate alebo hovoríte, starostlivosť, ktorú venujete svojmu telu – to všetko je vaša zodpovednosť; iní to za vás nemôžu urobiť.”

— Ecstatic Sex: A Guide to the Pleasures of Tantra by Ma Ananda Sarita, Swami Anand Geho

INFO

Pre koho je seminár

Pre ženy, ktoré majú chuť cez tantru znovu v sebe objaviť posvätnosť a posilniť svoju ženskú esenciu, vyžarovanie a rozkvitnúť.

Pre ženy, ktoré by si rady darovali čas a priestor pre seba, aby sa znovu vrátili k sebe, k svojim túžbam, aby znovu mohli fungovať vo svete posilnenejšie a šetrnejšie k sebe.

Pre ženy, ktoré chcú znovu prebudiť plameň svojej sexuality a zapáliť iskru vášne pre život, pre lásku, pre seba.

Všetky techniky su vhodné aj na domáce použitie a tak si odnesiete domov balíček nástrojov ako sa ďalej o seba s láskou starať a ďalej pracovať so svojou tvorivou energiou.

Facilitátorka

Skupina prebieha pod vedením lektorky

Mgr. Lucia Pajszerová Dipl. PW

Ma prem rani

Tantra a Procesová Práca

Akreditovaná lektorka tantry pod vedením učiteľky ma Ananda Sarity.

Diplom z Procesovej práce a pôvodné štúdium Liečebnej Pedagogiky dopĺňajú celkový štýl práce s ľuďmi, na ceste k sebapoznaniu.

“Tá, ktorá všade otvára okná” – je popis ajurvédskeho lekára, ktorý vystihuje aj podstatu jej práce s ľuďmi a samozrejme aj samej so sebou. Metaforické otváranie okien do dlho nevetraných priestorov, vpúšťanie svetla a sviežej energie tam, kam sme už dávno zabudli vojsť. Aby sme mohli žiť svoje životy v celku, v presvetlenosti a v radosti.

Cesta tantry je pre nás cesta zdravej intimity, sexuality, lásky, meditácie a spoznávania seba samého/samej a vďaka tomu aj hlbšie spoznávanie a chápanie sa navzájom v partnerstve, čo prirodzene presahuje aj do ostatných vzťahov a komunikácie s ľuďmi.

INFO

Termín a miesto semináru

21.6.-23.6. 2024

Čas:

Piatok začíname registráciou 17:30 s programom do cca 21:30. Sobota 9:30 - 21:30 Nedeľa 9:30 - 14:00

Stretneme sa v príjemnom prostredí štúdia Jakaí v Lamači v Bratislave.
Vychutnáme si stravu z Makovíc a v prípade, že by ste si radšej doniesli svoju stravu, je to tiež možné.

Štúdio Jakaí, Bakošova 1, Bratislava

Cena semináru

EARLY BIRD CENA do 9.6.2024

189 Platí pri prihlásení do 9.6.2024., neskôr platí cena 209,-EUR
  • Registruj sa teraz

Strava

Úhrada na mieste

22 Vegánska strava na víkend z Makovice.sk
  • Sobota obed a večera, Nedeľa obed​

REGISTRÁCIA

Záväzná registrácia

Informácia pre užívazeľov G-mailu

Po zaslaní registrácie vám obratom zašleme email s inštrukciami. Nakoľko ide o automatickú odpoveď, prosím preverte si aj reklamné priečinky.

Ak vám email nebol doručený, pravdepodobne ste zadali vašu emailovú adresu nesprávne.

Zostaňte s nami v kontakte

Prihlásením sa do odberu noviniek budete informovaní medzi prvými.

×