Tantrická práca s telom

Zahŕňa niekoľko možných druhov masáží alebo inej praxe. Záleží na Vašom zámere a vašej schopnosti pracovať s vlastnou energiou. To znamená, do akej miery cítite vlastné energetické telo a energiu a ako s ňou dokážete pracovať, čo má vplyv na prežívanie procesov počas masáže. Pri masáži pracujeme s telom na fyzickej úrovni ale zároveň sa Vám rozhýbu aj energetické procesy.

Hlboký zážitok vlastného tela

Kundalíni, Chi, Prana, Živa, (a ďalšie pomenovania životnej energie) je základnou zložkou nášho života. Má ohromnú silu a veľké možnosti jej využitia.

Ako každá energia, môže mať deštruktívny alebo konštruktívny charakter, v závislosti od zámeru ktorý do nej vložíme. Rovnako ako oheň, vietor, voda alebo energia atómu. Môže ničiť alebo pomáhať.

Na to aby sme svoju životnú energiu mohli plne využívať vo svoj prospech, liečenie nás samotných alebo jednoducho prehĺbili úroveň nášho potešenia, odporúčame sa sa s vlastnou životnou energiou spriateliť, spoznať ju a naučiť sa s ňou pracovať.

Vybrať si môžete:

Vaša osobná cesta

Tantrické učenie pozná pestré množstvo masáží a práce s telom a je to skôr cesta ako jednorazový zážitok.

Prvý krok na tejto ceste je úvodný rozhovor a na jeho základe rozhovoru zostavíme vašu osobnú cestu aj s ohľadom na to, ako viete pracovať s vlastnou energiou.

Harmonizácia zvukom

Za pomoci starostlivo ručne vyberaných a harmonicky zladených Tibetských mís zažijete uvoľnenie tela a relaxáciu.

Tibetské misy prikladáme na telo, aby harmonické frekvencie rezonovali cez kostru po celom tele.

Rovnako používame aj akustické Tibetské misy a Koshi na vyladenie aurického poľa.

45 min / 45€, 60 min / 60€

Vhodné pre kohokoľvek.

Revitalizácia energetických centier

7 výnimočných masáží na zosúladenie tela, mysle a ducha.

Systém čakier je dôležitou bránou do stavu rozšíreného vedomia.

Naša fyzická energia sa môže uberať dvoma rôznymi cestami, buď sa pohybuje smerom nadol a von za účelom plodenia, alebo smerom dovnútra a nahor za účelom transformácie.

Týchto 7 druhov masáží pracuje s našou životnou energiou, pozýva ju dovnútra a nahor cez systém čakier, čím otvára náš centrálny kanál vedúci k stavom rozkoše celého tela a k prepojeniu tela, mysle a ducha.

Výber konkrétnej čakry a masáže si môžete nacítiť, vylosovať alebo nechať aby vystal z rozhovoru.

60 min / 60€, 90 min / 80€

Vhodné pre kohokoľvek. Odporúčame prejsť celou sériou 7-minch masáží.

Mûlâdhâra

Masáž 1. čakry

Pri práci s čakrou Mûlâdhâra berieme do úvahy, že je zameraná na bezpečie, uzemnenie, zakorenenie, zemitosť, inštinktívnu zvieraciu povahu a sexualitu.

Preciťujeme, že sme pevne tu na zemi, v tomto tele, že nám vyhovuje byť vo svojom tele, že sme očarení vlastnou rozkošou a vnútornou extázou.

Svadhishthana

Masáž druhej čakry.

Táto masáž nás pozýva do priestoru, kde môžeme získať prístup k emočnej plynulosti.

Je to veľmi silné centrum, najmä pre ženu v nás.

Keď sa naladíme na druhú čakru, zároveň vstupujeme do vodného a premenlivého sveta. Cesta k nemu vedie cez našu zraniteľnosť, jemnosť, vnímavosť, dovolenie a uvoľnenie.

Táto masáž podporuje všetky tieto vlastnosti

Manipura

Masáž 3. čakry

Táto masáž je zameraná na to, aby ste sa stali dostatočne rozsiahlymi a zvládli rozpory v živote.

Keď sa stretávame s mnohými protikladmi, máme tendenciu vybrať si jeden a odmietnuť ostatné; vybrať si jednu stranu a odmietnuť druhú. To vytvára akúsi vnútornú vojnu, vnútorný stres.

Keď sa dokážeme sústrediť na rozšírenie seba samých, aby sme sa stali dostatočne rozsiahlymi a mohli obsiahnuť všetky protiklady, zrazu v sebe nájdeme pokoj, pretože dovolíme, aby v nás boli všetky tieto rôzne aspekty života prítomné súčasne.

Vďaka tomu objavíme celistvosť. Ako žiarivé slnko sme schopní osvetliť svojím svetlom všetky aspekty života.

Anâhata

Masáž 4. čakry

Čakra anáhata nás vedie na cestu čoraz hlbšie do princípu srdca.

V čínskej medicíne existuje niečo, čo je veľmi zaujímavé. Opisuje rôzne vrstvy srdca, že máme ochrancu srdca a potom, keď ideme hlbšie, môžeme sa dotknúť pravej podstaty srdca, hlbších zdrojov srdca a srdcovej čakry.

Starodávne príslovie vraví že, “Boh je láska alebo láska je Boh”. V najhlbšom aspekte srdcovej čakry zažijeme Boha, ktorý žije v našom srdci ako nekonečná láska.

Srdce vždy vyžaruje lásku, pretože láska je podstatou života na tejto planéte. Ak pôjdeme hlbšie do toho, čo znamená byť človekom, vždy prídeme k láske a len k láske.

Vishudda

Masáž 5. čakry

Pri tejto masáži používame tónovanie hlasom spolu s dotykom.

Piata čakra nás pozýva k vyjadreniu najvyššej pravdy stvorenia prostredníctvom zvuku. Inšpiruje nás, aby sme sa stali spolutvorcami s božstvom. Keď rozpustíme egoistickú myseľ, umožníme božskému, aby prostredníctvom nás prehovorilo a konalo.

Táto masáž prebúdza celé naše telo k jemným vibráciám a naladí nás ako hudobný nástroj na bezzvučný zvuk kozmického vedomia. Je to vzácny a vznešený zážitok rozplynúť sa v nekonečnom Óm prostredníctvom kombinácie zvuku a meditatívneho dotyku.

Ajna

Masáž 6. čakry

Masáž Adžna čakry, ktorá pracuje s centrom tretieho oka, nás veľmi silne otvára svetlu našej duše a umožňuje tomuto svetlu duše zaľudniť telo.

Dávajúci sa pri masáži nachádza vo vznešenom stave mystickej energie. Prijímajúci/ca je pomaly, pomaly vťahovaný do toho istého znamenitého svetla duše, éterickej prítomnosti.

Počas tejto masáže nepracujeme len s telom a čakrami, ale aj s energetickými telami. Vytvárame priestor integrácie tela a duše.

Sahasrara

Masáž 7. čakry

Keď sa dostaneme do rezonancie s korunnou čakrou, vstupujeme do univerzálneho vedomia. Toto univerzálne vedomie obsahuje všetko, čo je. Siedma čakra v sebe obsahuje všetky čakry. Celá cesta od sexu k nadvedomiu je obsiahnutá v čakre Sahasrára.

Táto masáž ponúka multidimenzionálnu skúsenosť reality, ktorá integruje nebo a zem. Masírujeme celé telo vrátane každej čakry, ale so zvláštnym dôrazom na celé okolie korunnej čakry. Je to jedinečný liečivý zážitok.

Je ukončená tantrickou technikou, ktorá podporuje a prehlbuje zážitok tejto masáže.

Tao Masáž

Pracuje s fyzickým aj energetickým telom.

Zavedie Vás do sfér energií. Tao masáž uvoľňuje energetické stagnácie v celom tele a hlavne v panvovej oblasti.

Pracuje s čakrami, prvotnou tvorivou energiou a po jej zdvihnutí v tele ju na záver harmonizuje a rovnomerne rozvádza a vyživuje ho.

Pozvánkou je zažiť, čo sa udeje v tele ak si dovolíme uvoľniť sa do vybudovanej energie a pozvať ju do celého tela, dokonca aj za jeho fyzické hranice, do energetického tela.

90 min / 80€, 150 min / 135€

Vhodná pre hľadajúcich a praktikujúcich napr. jogu, tantru alebo iné systémy pracujúce s telom a energiou.

Kašmírska masáž

Zachádza do hlbších energetických sfér, podobne ako Tao masáž, pracuje s energiou aj s fyzickým telom.

Prebúdza hlboké a silné energie, účinkom ktorých je telo vyživované po dobu niekoľkých dní.

Kašmírsku masáž je možné prijať buď po absolvovaní TAO masáže, alebo iných tantrických techník.

90 min / 80€, 150 min / 135€

Vhodná pre skúsenejších, praktikujúcich tantru.

Intuitívna masáž

Nasleduje Váš zámer a energiu. Masáž sa vyvíja prirodzene a intuitívne.

Intuitívna masáž nemá štruktúru a každý nasledovný krok priamo vyplýva z predchádzajúceho.

Masáž je vhodná ako doplnok po absolvovaní Taoistickej poprípade Kašmírskej masáže.

60 min / 60€, 90 min / 80€, 150 min / 135€

Vhodná pre hľadajúcich a praktikujúcich napr. jogu, tantru alebo iné systémy pracujúce s telom a energiou.

Ceny za masáž

Kam prísť?

Na masáž alebo prácu s telom je možné prísť do našich priestorov na Obchodnú ulicu v Bratislave. Po potvrdení objednávky vám zašleme naše telefónne číslo na prezvonenie. Prídeme vás osobne vyzdvihnúť, dom nemá zvončeky.

Na individuálnu aj párovú masáž sa môžete objednať v pracovné dni od 11:00 – 20:00.

Je vhodné si na masáž aj s cestou vyhradiť cca 3 hodiny a po masáži si dopriať už len kľud a priestor na vnímanie procesu.

OBJEDNAŤ TERMÍN.

Prosím uistite sa, či ste dokončili rezerváciu jej potvrdením.
Ak vám nepríde potvrdzovací email, rezervácia nebola riadne ukončená a nám doručená.

jan
feb
mar
apr
máj
jún
júl
aug
sep
okt
nov
dec
2023
2024
2025
2026
Po
Ut
St
Št
Pi
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

NENAŠLI STE TERMÍN? NAPIÍŠTE NÁM SPRÁVU.

Napíšte nám
reCAPTCHA

Často vás zaujíma

Je dôležité si uvedomiť, že z pohľadu tantry žena a muž sú dva rozdielne svety a aj v prípade práce s telom je žiadúce, aby prístup k žene a k mužovi bol rozdielny.

Znalosti a skúsenosti ako pracovať s dychom a ako vnímať vlastné energie, vám dávajú nespornú výhodu ako vašou aktívnou účasťou tento zážitok ešte viac umocniť.

Avšak aj bez týchto znalostí a skúseností má tantrická práca s telom potenciál priniesť hlboké uvoľnenie a ochutnávku, kam vás tantrické učenie môže nasmerovať.

Základom pre túto prácu je bezpečie a dôvera.

Ak cítite váhanie, naše doporučenie je zažiť aspoň úvod do tantrickej praxe, kde sa oboznámite hlbšie s možnosťami a následne vás práca s telom prostredníctvom masáže vezme do väčších hĺbok.

Tantra ako učenie nielen že prácu so životnou energiou zahŕňa, ale ju aj ďaleko presahuje. Je to cesta po ktorej sa kráča dlho, so svojimi údoliami a vrcholmi, krásou ale aj trpkosťou. Nachádzaním a púšťaním, doslova sa otvára nový vesmír poznania toho, čo aj tak podvedome cítime ako prirodzené.

Tantrická práca s telom dokáže priblížiť tento vesmír a ponúka ochutnávku pred tým ako sa človek vydá touto cestou. Je to spôsob ako sa dostať bližšie k sebe. Intimita prítomná počas procesu otvára bránu do sfér ktoré sú inak zatvorené. Prináša svetlo do zranení, dodáva vzduch ohňu vášne, dostáva nás do prítomnosti a stavu “bez tela, času a priestoru“.

Tantrická práca s telom je všeobecný pojem, ktorý zahŕňa niekoľko možných druhov masáží alebo inej praxe. Záleží na Vašom zámere a vašej schopnosti pracovať s vlastnou energiou. To znamená, do akej miery cítite vlastné energetické telo a energiu a ako s ňou dokážete pracovať, čo má vplyv na prežívanie procesov počas masáže. Pri masáži pracujeme s telom na fyzickej úrovni ale zároveň sa Vám rozhýbu aj energetické procesy.

Pri masáži venujeme plnú pozornosť láskyplnému dotyku, ktorý je doplnený aj o vnímanie podnetov ako sú vône a hudba. Pracujeme s dotykom na celom tele. Ide o proces, pri ktorom môže nastať uvoľnenie a transformácia hlbokých emócií, špeciálne v prípade, ak láskyplný dotyk absentoval vo vašom doterajšom živote.

Ak ste u nás prvý krát, tak sa najprv pozhovárame o vašom zámere, a pozrieme sa na to, ako by sme vám mohli buď pomôcť alebo spríjemniť chvíle počas masáže.

Ako každá nepoznaná vec v živote, aj tantrická prax môže vyvolávať obavy a strach.

Strach je energia ktorá nás z krátkodobého hľadiska ochraňuje pred rôznymi “hlúposťami”, ale z dlhodobého hľadiska môže brzdiť náš vývoj. Je veľmi dôležité rozpoznať hranicu, kedy ide o našu ochranu a kedy už o permanentné odmietanie života.

Ako pomôcka je vhodné uvedomiť si, precítiť, či príťažlivosť témy ako je Tantra všeobecne pochádza z hlavy, mysle alebo v nej vidíme možnosť ako si obohatiť život, poprípade vyliečiť dlho uložené boľačky.

Rozhodnutie urobené zo srdca, ale v súlade s mysľou, ktorá často krát posudzuje a hodnotí veci bez autentickej skúsenosti, býva to správne.

Pred tantrickou prácou s telom sa odporúča:

  • nebyť príliš najedený a ani hladný
  • vyhradiť si dostatočný časový priestor na proces
  • dopriať si čas na skľudnenie a psychickú pohodu

Po tantrickej práci s telom sa odporúča:

  • ostať ležať v energii tak dlho ako Vám to príde príjemné
  • nechať celý zážitok “pracovať” a verbálne o ňom hovoriť až na druhý deň
  • proces vnímať ako poznávanie seba a poznávanie vlastnej energie