Nevyhnutnú zmenu môžu priniesť ženy

Svet potrebuje globálnu zmenu a jej nositeľkou sú a budú ženy.

Nie len ako líderky, ale aj ako ženy, ktoré prinesú na všetkých úrovniach svetu lásku, harmóniu a zmierenie do nášho každodenného života.

Ako tento ženský potenciál zharmonizovať s mužskými princípmi, ktoré sú presiaknuté vo všetkých rovinách nášho života a presahujú do celej spoločnosti?

Každá jedna žena môže začať od seba. A každý jeden muž v jej okolí ju v tom môže podporiť a vytvoriť jej priestor.

Vytvorili sme možnosť zažiť tieto transformačné procesy v prostredí vášho domova.

Prineste si Tantru do vášho súkromia

Tantra Essence pod vedením Ma Ananda Sarity s je tímom sprístupnili prácu, ktorú bolo doteraz možné zažívať len v obmedzenom množstve na seminároch.

Z pohodlia vášho domova sa odteraz môžete venovať rozvoju svojich ženských kvalít, rozprúdiť stagnácie a prípadne aj preliečiť niektoré staré nánosy a projekcie, ktoré si každý z nás naberáme cestou životom.

Predstavujeme vám bohatý online program so 49 videami, kde sa máte ako ženy možnosť oboznámiť s kĺúčovou praxou, meditáciami, rituálmi a tancom, ktoré vás pozývajú rozvinúť váš ženský potenciál do hlbokej transformačnej zmeny.

13 Video lekcií -> 48 videí

Online kurz The Goddess Unveiled obsahuje 13 lekcií a bonusové sekcie. V každej je podrobne vysvetlená teória, meditácia alebo rituál v plnej dĺžke, v reálnom čase s autentickými prežitkami účastníčok.