Prečo je pre muža zaujímavé začať s Tantrou?

Je extrémne dôležité, aby sme my muži porozurozumeli ženskému svetu. Nie aby sme s ním súhlasili. Aby sme mu rozumeli.

Aby mohol byť prijatý, aby žena mohla byť prijatá. Vo svojich emóciách, v jej hlbokých potrebách, žiť v láske ako bohyňa, nie ako korisť.

Pretože to je to, k čomu sme my muži vedení. Dívame sa na ženu od svojich tínedžerských rokov ako na korisť, ako na niekoho, koho treba zbaliť, koho treba uloviť, odčiarknúť a práve opak je pravdou.

Pochopenie ženy, základ harmonického vťahu.

Ženu je treba uctiť, poskytnúť jej podmienky, aby mohla byť plne rozvinutá vo svojej energii, vo svojich emóciach, vo svojej vášni, aby sme mohli byť vyživení, my muži, jej láskou a aby sa mohla plne prejaviť na poli svojej intuície a svojich hlbokých múdrostí a vhľadov, ktoré všetky ženy v sebe nosia.

Ďalšou veľmi dôležitou časťou harmonického partnerstva je to, aby sme my muži do hĺbky pochopili, ako je žena cyklická. Ako sa mení ako počasie. Hneváme sa na počasie, pretože je búrka prší? Nie. Jednoducho – prijímame to ako holý fakt. Prečo potom musíme rovnakú kvalitu na žene odsudzovať?

Žena, rovnako ako počasie má svoje premenlivé fázy a ich porozumením, ich prijatím a ich podporou dokážeme pre ženu urobiť obrovskú službu, ktorá sa nám potom nespočetne veľa krát vráti v kvalitách, ktoré nikto iný ako žena nevie do nášho života priniesť. A rovnako my muži, vieme priniesť ženám kvalitu, ktorú nikde inde nenájdu.

Všetky tieto poznatky, tieto poznania, muži, máme príležitosť doslova zažiť, na seminároch v bezpečnom prostredí, kde si navzájom muži a ženy odovzdávame naše potreby, to čím žijeme, ako spoluvytvárať jeden úžasný a obrovský mužsko-ženský celok. Jin a Jang.

Je to nádherná cesta, ktorá nie je vždy ľahká, ale tá hĺbka ktorú prináša, skutočne stojí za to.

autor textu: Martin Vrabko

Tantra Kurzy online

Prineste si Tantru do svojho súkromia. Online Kurzy sú jedinečnou príležitosťou ako obohatiť svoj život a nastúpiť na unikátnu cestu spoznávania seba, partnera a vzťahov ktoré žijeme .

Umenie milovať

Nahliadnite a naučte sa umeniu milovať. Objavte svet Tantry, svet potešenia, intimity a vedomej sexuality. Zažívajte život v jeho plnosti.

Goddess Essence

Priestor pre ženy, ktoré by radi rozvinuli svoj potenciál žiť svoj život viac extaticky. A to všetko formou žážitku rozvíjania vašej ženskosti pomocou Tantrických princípov v 13tich lekciách.

Cesta milencov

Nástroje na expanziu v partnerskom živote. Program je vhodný pre páry, ktoré cítia že v živote by sa radi posunuli bližšie k sebe a do väčšej hĺbky pri prežívaní intímnych momentov. Pre jednotlivcov ponúka výborné zdroje pre osobný rozvoj a do prípadného ďalšieho partnerstva.

Zážitky blízkosti

Blízkosť hrá dôležitú úlohu v našich životoch. Hravé spôsoby, ako zažívať blízkosť prirodzene s využitím tantrických princípov. Otvoríme dvere do sveta energií a tela, komunikácie, zmyslových vnemov, rovnováhy a plynutia. Kurz je vhodný pre začiatočníkov na tantrickej ceste.

Lepší život s Tantrou

Inšpirácie pre transformačnú cestu životom, naše skúsenosti a poznania na témy partnerského života a individuálneho sebarozvoja.

Leave a Reply