Pochopenie ženy, základ harmonického vťahu.

Je extrémne dôležité, aby sme my muži porozurozumeli ženskému svetu. Nie aby sme s ním súhlasili. Aby sme mu rozumeli.

Aby mohol byť prijatý, aby žena mohla byť prijatá. Vo svojich emóciách, v jej hlbokých potrebách, žiť v láske ako bohyňa, nie ako korisť.

Pretože to je to, k čomu sme my muži vedení. Dívame sa na ženu od svojich tínedžerských rokov ako na korisť, ako na niekoho, koho treba zbaliť, koho treba uloviť, odčiarknúť a práve opak je pravdou.

Emócie, vášeň, láska

Ženu je treba uctiť, poskytnúť jej podmienky, aby mohla byť plne rozvinutá vo svojej energii, vo svojich emóciach, vo svojej vášni, aby sme mohli byť vyživení, my muži, jej láskou a aby sa mohla plne prejaviť na poli svojej intuície a svojich hlbokých múdrostí a vhľadov, ktoré všetky ženy v sebe nosia.

Ďalšou veľmi dôležitou časťou harmonického partnerstva je to, aby sme my muži do hĺbky pochopili, ako je žena cyklická. Ako sa mení ako počasie. Hneváme sa na počasie, pretože je búrka prší? Nie. Jednoducho – prijímame to ako holý fakt. Prečo potom musíme rovnakú kvalitu na žene odsudzovať?

Žena, rovnako ako počasie má svoje premenlivé fázy a ich porozumením, ich prijatím a ich podporou dokážeme pre ženu urobiť obrovskú službu, ktorá sa nám potom nespočetne veľa krát vráti v kvalitách, ktoré nikto iný ako žena nevie do nášho života priniesť. A rovnako my muži, vieme priniesť ženám kvalitu, ktorú nikde inde nenájdu.

Všetky tieto poznatky, tieto poznania, muži, máme príležitosť doslova zažiť, na seminároch v bezpečnom prostredí, kde si navzájom muži a ženy odovzdávame naše potreby, to čím žijeme, ako spoluvytvárať jeden úžasný a obrovský mužsko-ženský celok. Jin a Jang.

Je to nádherná cesta, ktorá nie je vždy ľahká, ale tá hĺbka ktorú prináša, skutočne stojí za to.

autor textu: Martin Vrabko

Mohlo by vás zaujímať

Procesová práca

Vnútri toho čo nazývame problémy sú cesty, ktoré sme ešte neobjavili. Uvedomenie si momentálnych signálov a pocitov, obrazov a pohnutí, túto cestu ukazuje.Arnold Mindell

Masáže a liečivý dotyk

Masáž, relax a rozprúdenie vitálnej energie.Vaša pohoda je našou prioritou! Prečo si dopriať masáž? Tantra vníma telo ako chrám, ktorý nám slúži každý deň, a ktorému treba venovať náležitú starostlivosť. Naše metódy práce s telom zohľadňujú vaše individuálne potreby a túžby.Masáž nie je len luxusným oddychom, je

Cesta extatickej ženy

Individuálna výuka tantry, ktorá prebieha na báze individuálneho prístupu a kde je učenie predávané priamo od lektora, prípadne od lektorského páru. (Martin, Lucia).

Liečivá sila zdielania

Životné príbehy žien vyjadrené emocionálnou fotografiou.

Lepší život s Tantrou

Inšpirácie pre transformačnú cestu životom, naše skúsenosti a poznania na témy partnerského života a individuálneho sebarozvoja.

Tantra Kurzy online

Prineste si Tantru do svojho súkromia. Online Kurzy sú jedinečnou príležitosťou ako obohatiť svoj život a nastúpiť na unikátnu cestu spoznávania seba, partnera a vzťahov ktoré žijeme .

Tantrické stretnutia Štúdio Jakaí

To najlepšie z cesty čakier Skupina, kde na pravidelných stretnutiach prinášame formou zážitkov poznanie ako objaviť nepoznané o tele, vzťahoch, komunikácii, vedomom bytí a plynutí formou meditácií, cvičení a rituálov. Pre vás, ktorí ste si prešli cestou čakier, cyklom workshopov a chceli by ste si osviežiť svoju