Prečo je pre muža zaujímavé začať s Tantrou?

Je extrémne dôležité, aby sme my muži porozurozumeli ženskému svetu. Nie aby sme s ním súhlasili. Aby sme mu rozumeli.

Aby mohol byť prijatý, aby žena mohla byť prijatá. Vo svojich emóciách, v jej hlbokých potrebách, žiť v láske ako bohyňa, nie ako korisť.

Pretože to je to, k čomu sme my muži vedení. Dívame sa na ženu od svojich tínedžerských rokov ako na korisť, ako na niekoho, koho treba zbaliť, koho treba uloviť, odčiarknúť a práve opak je pravdou.

Pochopenie ženy, základ harmonického vťahu.

Ženu je treba uctiť, poskytnúť jej podmienky, aby mohla byť plne rozvinutá vo svojej energii, vo svojich emóciach, vo svojej vášni, aby sme mohli byť vyživení, my muži, jej láskou a aby sa mohla plne prejaviť na poli svojej intuície a svojich hlbokých múdrostí a vhľadov, ktoré všetky ženy v sebe nosia.

Ďalšou veľmi dôležitou časťou harmonického partnerstva je to, aby sme my muži do hĺbky pochopili, ako je žena cyklická. Ako sa mení ako počasie. Hneváme sa na počasie, pretože je búrka prší? Nie. Jednoducho – prijímame to ako holý fakt. Prečo potom musíme rovnakú kvalitu na žene odsudzovať?

Žena, rovnako ako počasie má svoje premenlivé fázy a ich porozumením, ich prijatím a ich podporou dokážeme pre ženu urobiť obrovskú službu, ktorá sa nám potom nespočetne veľa krát vráti v kvalitách, ktoré nikto iný ako žena nevie do nášho života priniesť. A rovnako my muži, vieme priniesť ženám kvalitu, ktorú nikde inde nenájdu.

Všetky tieto poznatky, tieto poznania, muži, máme príležitosť doslova zažiť, na seminároch v bezpečnom prostredí, kde si navzájom muži a ženy odovzdávame naše potreby, to čím žijeme, ako spoluvytvárať jeden úžasný a obrovský mužsko-ženský celok. Jin a Jang.

Je to nádherná cesta, ktorá nie je vždy ľahká, ale tá hĺbka ktorú prináša, skutočne stojí za to.

autor textu: Martin Vrabko

AKTUÁLNE MOŽNOSTI

Valentínske prepojenie muža a ženy 14.-16.2.2020

Deň ako každý iný. Po práci, večeri, a televízii je zrazu niečo po desiatej večer a my čakáme že sa udeje partnerské magické stretnutie. No a neudeje sa a s únavou sa ponárame do spánku. Dá sa to však aj inak.

Čakra 1. Mûlâdhâra – koreňová čakra. Partnerská vášeň, inštinkt, bezpečie a stabilita v živote.

Počas tohto víkendu odhalíme sily a zdroje našej životnej / kundalíni energie. Je dôležité, aby naše biologické potreby boli pochopené a oslobodené od pút, ignorácie a nevedomia. Ak je energia 1. čakry oslobodená, je palivom pre intímny život a spirituálne prebudenie.

Čakra 2. Svadhishthana – sakrálna čakra. Zmyselnosť, emočná plynulosť, smrť a znovuzrodenie.

Otvoríme sa emočnému plynutiu. Keď sú naše emócie pochopené a prijaté vo všetkých ich premenách, tak energia začína stúpať a máme fungujúce medziludské vzťahy.  Ak dokážeme čeliť bráne života a smrti s hlbokou akceptáciou, naučíme sa plynúť a otvoríme sa zmene a transformácií. Túto čakru ovplyvňujú postoje, ktoré si prinášame z

Cesta Spriaznených Duší

Nájsť spriaznenú dušu je krásne, ale takmer nemožné. Je možné si ju však vytvoriť. Táto cesta vás vezme za hlbokým poznaním, ako si harmonizovať vlastný a partnerský život na všetkých úrovniach bytia.

Cesta Milencov

Väčšina ľudí zažíva v živote dve silné energie. Lásku a sex. Ponúkame vám sériu troch nadväzujúcich víkendových seminárov, kde sa pozrieme na hlbšiu úroveň týchto partnerských tém.

Tantrické utorky Štúdio JAKAÍ

Tantra – cesta expanzie Od Septembra 2019 do Júna 2020 prinesieme formou zážitkov poznanie ako objaviť nepoznané o tele, vzťahoch, komunikácii, vedomom bytí a plynutí formou meditácií, cvičení a rituálov. Registrácia na skupinu. Utorková skupina naplnila svoju maximálnu kapacitu. Ak ste v našej skupine a pravidelne sa

Lepší život s Tantrou

Inšpirácie pre transformačnú cestu životom, naše skúsenosti a poznania na témy partnerského života a individuálneho sebarozvoja.

Tantrická práca s telom

Sexuálna energia je základnou zložkou nášho života. Má ohromnú silu a veľké možnosti jej využitia.