Prečo je pre muža zaujímavé začať s Tantrou?

Je extrémne dôležité, aby sme my muži porozurozumeli ženskému svetu. Nie aby sme s ním súhlasili. Aby sme mu rozumeli.

Aby mohol byť prijatý, aby žena mohla byť prijatá. Vo svojich emóciách, v jej hlbokých potrebách, žiť v láske ako bohyňa, nie ako korisť.

Pretože to je to, k čomu sme my muži vedení. Dívame sa na ženu od svojich tínedžerských rokov ako na korisť, ako na niekoho, koho treba zbaliť, koho treba uloviť, odčiarknúť a práve opak je pravdou.

Pochopenie ženy, základ harmonického vťahu.

Ženu je treba uctiť, poskytnúť jej podmienky, aby mohla byť plne rozvinutá vo svojej energii, vo svojich emóciach, vo svojej vášni, aby sme mohli byť vyživení, my muži, jej láskou a aby sa mohla plne prejaviť na poli svojej intuície a svojich hlbokých múdrostí a vhľadov, ktoré všetky ženy v sebe nosia.

Ďalšou veľmi dôležitou časťou harmonického partnerstva je to, aby sme my muži do hĺbky pochopili, ako je žena cyklická. Ako sa mení ako počasie. Hneváme sa na počasie, pretože je búrka prší? Nie. Jednoducho – prijímame to ako holý fakt. Prečo potom musíme rovnakú kvalitu na žene odsudzovať?

Žena, rovnako ako počasie má svoje premenlivé fázy a ich porozumením, ich prijatím a ich podporou dokážeme pre ženu urobiť obrovskú službu, ktorá sa nám potom nespočetne veľa krát vráti v kvalitách, ktoré nikto iný ako žena nevie do nášho života priniesť. A rovnako my muži, vieme priniesť ženám kvalitu, ktorú nikde inde nenájdu.

Všetky tieto poznatky, tieto poznania, muži, máme príležitosť doslova zažiť, na seminároch v bezpečnom prostredí, kde si navzájom muži a ženy odovzdávame naše potreby, to čím žijeme, ako spoluvytvárať jeden úžasný a obrovský mužsko-ženský celok. Jin a Jang.

Je to nádherná cesta, ktorá nie je vždy ľahká, ale tá hĺbka ktorú prináša, skutočne stojí za to.

autor textu: Martin Vrabko

Tantra Kurzy online

Prineste si Tantru do svojho súkromia. Online Kurzy sú jedinečnou príležitosťou ako obohatiť svoj život a nastúpiť na unikátnu cestu spoznávania seba, partnera a vzťahov ktoré žijeme .

Cesta Spriaznených Duší

Nájsť spriaznenú dušu je krásne, ale takmer nemožné. Je možné si ju však vytvoriť. Táto cesta vás vezme za hlbokým poznaním, ako si harmonizovať vlastný a partnerský život na všetkých úrovniach bytia.

Tantrická cesta ženy

Individuálna výuka tantry, ktorá prebieha na báze individuálneho prístupu a kde je učenie predávané priamo od lektora, prípadne od lektorského páru. (Martin, Lucia).

Tantrické utorky Štúdio JAKAÍ

Od septembra 2020 do júna 2021 prinesieme formou zážitkov poznanie ako objaviť nepoznané o tele, vzťahoch, komunikácii, vedomom bytí a plynutí formou meditácií, cvičení a rituálov.

Lepší život s Tantrou

Inšpirácie pre transformačnú cestu životom, naše skúsenosti a poznania na témy partnerského života a individuálneho sebarozvoja.

Leave a Reply