Tantrické stretnutia Štúdio Jakaí

To najlepšie z cesty čakier

Skupina, kde na pravidelných stretnutiach prinášame formou zážitkov poznanie ako objaviť nepoznané o tele, vzťahoch, komunikácii, vedomom bytí a plynutí formou meditácií, cvičení a rituálov.

Pre vás, ktorí ste si prešli cestou čakier, cyklom workshopov a chceli by ste si osviežiť svoju prax, alebo aj pre vás, ktorí by ste radi nahliadli na túto cestu.

Pozývame vás na objavovanie, či pravidelnú starostlivosť o svojich sedem energetických centier a zažiť potenciál transformácie, ktoré nám prinášajú.

Program skupiny – To najlepšie z cesty čakier

➢ 21. február 2024

➢ 27. marec 2024

➢ 17. apríl 2024

➢ 29. máj 2024

Témy s ktorými budeme pracovať na skupine

  • Sexualita, inštinkt, bezpečie, stabilita.
  • Zmyselnosť, emočná plynulosť, smrť a znovuzrodenie.
  • Sila, zraniteľnosť a volanie našej duše.
  • Láska a život v láske.
  • Sebavyjadrenie, kreativita, inšpirácia.
  • Vnútorné vedenie, intuícia, vízia.
  • Ticho, splynutie, realizácia spriaznenej duše.

Pre koho je skupina?

Skupina je otvorená pre všetkých a je vhodná aj pre ľudí bez predošlej tantrickej praxe.

Utorkové stretnutia budú obsahovať aj komplexnejšie rituály, ktorých sa budú môcť zúčastniť len účastníci, ktorí sa večerných stretnutí zúčastňujú pravidelne.

Preto je potrebná registrácia vopred, kde Vás budeme bližšie informovať, čo si so sebou vziať a či je pre vás program vhodný.

Skupina prebieha pod vedením lektorov:

Martin Vrabko, MQEP

V roku 2016 úspešne ukončil Tantra Teachers Training – výcvik zameraný na výuku tantry, pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA. Od roku 2016 pravideľne prednáša o Tantre a vedie víkendové tantrické semináre.

Absolvoval niekoľko ročných tantrický tréningov ako účastník aj ako asistent. Kurzy masáží zameraných prevažne na Indickú a východnú kultúru mu otvorili hlbšie poznanie o tele.

Mgr. Lucia Pajszerová, Dipl. PW

V roku 2021 ukončila diplomovaný 8 ročný tréning Proces Orientovanej Psychoterapie (Procesovej Práce), vedenom špičkovými svetovými odborníkmi v tejto oblasti.

Tantra teacher training absolvovala v rokoch 2015-2016 pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA.

Vyštudovala Liečebnú pedagogiku na Filozofickej fakulte UK Bratislava.

Cesta tantry je pre nás s Martinom cesta zdravej sexuality, lásky, meditácie a spoznávania seba samého/samej. Spoločne sme absolovovali 2-ročný tréning párovej Tantry a párových techník ako prehlbovať vzťah a objavovať úžasné hĺbky sexuálneho spojenia partnerov.

Svet tantrických workshopov a učiteľov pretkáva náš každodenný život a radi by sme tieto zážitky priniesli ľuďom ktorí majú o tantru záujem. Zároveň sa štúdium Procesovej Práce a Tantry prepája a možnosti sebapoznania dostávajú nové rozmery.

Predbežná a nezáväzná registrácia na skupinu.

Nových záujemcov prosíme o vyplnenie formuláru.

Záujem o skupinu Jakai

Miesto konania

Štúdio JAKAÍ Centrum jogy a vzdelávania
Adresa: Bakošova 1, 841 03 Bratislava – Lamač
21. február 2024
27. marec 2024
17. apríl 2024
19. máj 2024
Čas: 18:45 – 22:00

Cena za pravidelnú tantrickú prax.

Súčasťou pravidelných večerných stretnutí je aj určitá dávka prekvapenia – vstúpenia do neznáma. Do priestoru, kde si hlava nemá šancu vytvoriť predstavy a prípadné predsudky s názvov meditácií, či popisu cvičení. A urobiť si tak názor najmä vďaka vlastnému zážitku.

  • Bude to niečo, čo vnímame ako dôležité na ceste tantrou. Čo pomáha zvedomiť jednotlivé oblasti k tomu, aby energia mohla človekom slobodnejšie prúdiť.
  • Bude to niečo, čo je absolvovateľné v rámci dva a pol hodinovej štruktúry  v malej skupinke.
  • Dávame ohľad aj na to, či už účastníci majú niečo za sebou, alebo ešte vôbec nie.

10 tisíc hodín v akomkoľvek odbore nás urobí majstrom.

Rovnako ako v mnohých oblastiach, aj pre tantrickú prax platí, že opakovaním cvičení, rituálov a tantrických procesov môžeme zažívať stále vačšiu intenzitu a hĺbku prežívania seba a svojho partnera / partnerky.

Na pravidelnej skupine sa venujeme tak opakovaniu a prehlbovaniu procesov z našich intenzívnych víkendových skupinových workshopov ako aj iným, rovnako dôležitým procesom.

Vytvárame priestor na osobné hlbšie zdieľania, a individuálnu prácu podporenú skupinovou dynamikou.

Na pravidelnej skupine môžete stretnúť ľudí s blízkym naladením sa na objavovanie nepoznaného a ľudí so záujmom o ponáranie sa do sveta magických hĺbok rôznych asepektov nášho života.

Predbežná a nezáväzná registrácia na skupinu.

Nových záujemcov o pravidelnú prax raz týždenne vo večerných hodinách prosíme o vyplnenie formuláru. Začiatkom Septembra 2020 vás budeme informovať.

V prípade dostatočného záujmu aspoň 16 pravidelných účastníkov otvoríme ďalšiu skupinu od septembra 2020.

Záujem o skupinu Jakai