I. Prebudenie tela

Sloboda, emócie, životná sila, vedomý dotyk, prebudenie energie a tela.

Zažiť a nechať plynúť vás pozývame na tantrický workshop “Prebudenie tela”, ktorý je veľmi vhodný ako úvodný workshop na nastúpenie tantrickej cesty.

Je zostavený na základe dlhoročných bohatých skúseností Martina a Lucie v tantrickej praxi. Ďalej čerpá z Tantrických a Taoistických prístupov k sexualite, telu a životu všeobecne.

Pre koho je seminár vhodný?

Seminár je určený pre každého kto cíti, že život môže byť hlbší, širí, bohatší, presahujúci materiálnu úroveň našej existencie. Je vhodný tak pre páry, ako aj pre jednotlivcov. Práca na sebe je základný kameň transformyčných procesov a evolučného vývoja každého z nás.

Práca na prebudení tela prináša:

 • Úvod do Tantrickej praxe
 • Predsatvenie Tantrickej cesty a jej základných pilierov
 • Prácu na vlastných hraniciach
 • Precítenie energetického poľa druhých.
 • Prebúdzanie energie v tele
 • Predstavenie Čakra mapy
 • Zoznámenie dotykom
 • Nástroje na prekonávanie rezistencie v partnerstve
 • Spoznanie dotyku a jeho kvality
 • Zvedomenie si rozdielnosti mužských a ženských dotykov
 • Prácu s telom – techniky na uvoľnenie tela

Témy semináru

 • SLOBODA A ENERGIA
 • VEDOMÝ DOTYK A SEXUALITA
 • TRI KĽÚČE K ENERGII
 • PREBUDENIE TELA
 • HARMÓNIA VO VZŤAHU
 • MASÁŽ
 • UVOĽNENIE SA DO ENERGIE
 • AKO NÁJSŤ VLASTNÝ KONCEPT PRAVDY

Pod vedením lektorov vás pozývame do kruhu mnohých zaujímavých prežitkov. Spoločne budeme zdieľať, tvoriť, prijímať, a predovšetkým praktikovať cvičenia, ktoré vedú k poznaniu a transformácii spomínaných tém.

Počas workshopu budeme pracovať spoločne aj oddelene (mužská a ženská skupina).

Súčasťou workshopu nie sú dotyky na intímnych miestach.

Workshop je postavený tak, aby ho mohli absolvovať aj jednotlivci, ktorí budú cvičenia zdieľať v páre. Páry sú vítane a rešpektované.

Na tantrickom workshope “Prebudenie” preferujeme vyrovnané mužské a ženské energie a preto budú jednotlivci prihlasovaní s ohľadom na počet mužov a žien už na seminár prihlásených. Toto pravidlo sa netýka párov a spolu prihlásených dvojíc (muž, žena).

Skupina prebieha pod vedením lektorov:

Martin Vrabko, MQEP

V roku 2016 úspešne ukončil Tantra Teachers Training – výcvik zameraný na výuku tantry, pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA. Od roku 2016 pravideľne prednáša o Tantre a vedie víkendové tantrické semináre.

Absolvoval niekoľko ročných tantrický tréningov ako účastník aj ako asistent. Kurzy masáží zameraných prevažne na Indickú a východnú kultúru mu otvorili hlbšie poznanie o tele.

Mgr. Lucia Pajszerová, Dipl. PW

V roku 2021 ukončila diplomovaný 8 ročný tréning Proces Orientovanej Psychoterapie (Procesovej Práce), vedenom špičkovými svetovými odborníkmi v tejto oblasti.

Tantra teacher training absolvovala v rokoch 2015-2016 pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA.

Vyštudovala Liečebnú pedagogiku na Filozofickej fakulte UK Bratislava.

Cesta tantry je pre nás s Martinom cesta zdravej sexuality, lásky, meditácie a spoznávania seba samého/samej. Spoločne sme absolovovali 2-ročný tréning párovej Tantry a párových techník ako prehlbovať vzťah a objavovať úžasné hĺbky sexuálneho spojenia partnerov.

Svet tantrických workshopov a učiteľov pretkáva náš každodenný život a radi by sme tieto zážitky priniesli ľuďom ktorí majú o tantru záujem. Zároveň sa štúdium Procesovej Práce a Tantry prepája a možnosti sebapoznania dostávajú nové rozmery.

Termíny seminárov Cesty milencov

Seminár v termíne 4 – 6 júna 2021 je plne obsadený.

V prípade záujmu o individuálny prístup nás prosím kontaktujte.

V prípade že máte záujem sa príhlásiť ako pár na celú sériu troch seminárov “Cesta milencov”, napíšte nám osobne na tomto linku.

Môžete sa príhlásiť aj na alternatívne semináre, ktorých absolvovanie je plnohodnoté na pokračovanie v druhej a v tretej časti seminárov “Cesta milencov”.

Čakra 1. Mûlâdhâra – koreňová čakra. Sexualita, inštinkt, bezpečie, stabilita.

Čakra 2. Svadhishthana – sakrálna čakra. Zmyselnosť, emočná plynulosť, smrť a znovuzrodenie.

Cena semináru v centre Lesná Záhrada

Vaše miesto bude garantované po zaplatení registračného poplatku vo výške 69€. Po odoslaní registrácie zašleme inormácie o úhrade.

Záloha je čiastočne vratná pri odhlásení sa mailom do 30 kalendárnych dní pred začiatkom semináru so storno poplatkom 30€. Po tomto termíne je záloha nevratmá. Záloha je plne prenosná na inú osobu aleno iný seminár.

Program Semináru

Piatok

14:00 – 15:30 Registrácia
15:30 – 18:00 Blok I
18:00 – 19:30 Večera
19:30 – 22:00 Blok II

Sobota

8:00 – 9:30 Raňajky
9:30 – 13:00 Blok I
13:00 – 14:30 Obed
14:30 – 16:45 Blok II
16:45 – 17:00 Prestávka
17:00 – 19:00 Blok III
19:00 – 20:30 Večera
20:30 – 22:00 Večerný rituál

Nedeľa

8:00 – 9:30 Raňajky
9:30 – 13:00 Blok IV
13:00 – 14:30 Obed
14:30 – 16:30 Blok V
16:30 – 17:30 Ukončenie semináru

Registrácia na seminár

Termín pripravujeme

Súvisiace semináre

II. Prebudenie cesty milencov

Možnosť objaviť svet intimity a vedomej sexuality, plného prebudenia a zmyselných zážitkov. A to všetko s pocitom posvätnosti, žiariacej v každej jednej bunke tela. Práca na Prebudení cesty milencov prináša: párové rituály na obohatenie partnerského života otvorenie čakier na prežívanie orgazmického potenciálu v celom tele poznanie ako

III. Prebudenie orgazmického potenciálu

Transformačný proces, ktorý je postavený na prijatí tém dotýkajúcich sa našej sexuality, ktoré sú pre nás vzdialené a teda kontrolujú a brzdia hlbšie prežívanie našej intimity. Práca na Prebudení orgazmického potneciálu prináša: prípravu tela na vedenie energie smerújúce k celotelovým orgazmickým zážitkom energetické preliečenie panvy a oblasti

Čakra 1. Mûlâdhâra – koreňová čakra. Partnerská vášeň, inštinkt, bezpečie a stabilita v živote.

Počas tohto víkendu odhalíme sily a zdroje našej životnej / kundalíni energie. Je dôležité, aby naše biologické potreby boli pochopené a oslobodené od pút, ignorácie a nevedomia. Ak je energia 1. čakry oslobodená, je palivom pre intímny život a spirituálne prebudenie.

1 Comment
 1. Na tomto mieste bolo moje prvé stretnutie s tantrou?❤?veeeeľmi uvedomelé dostala som množstvo odpovedí a ďalšie, ktoré postupne prichádzajú? čo dodať ďakujem ďakujem ďakujem Martinovi, Lucke a všetkým ktorí tam boli za odštartovanie krásnejšieho vedomého života❤❤