Tantra Kurzy online

Ak sme v dávnejšej minulosti navštevovali terapiu, znamenalo to že niečo s nami nie je v poriadku. Stali sme sa pacientom, ktorého snahou bolo adaptovať sa do “normálneho” života.

Slovo normálny však pochádza z významu “väčšinový“. A to, že je niečo normálne, teda väčšinové nemusí znamenať, že je to aj správne. Znamená to iba, že je to akceptované väčšinou spoločnosti.

V dnešných dňoch je bežné mať pravidelné alebo občasné stretnutia s ľudmi, ktorí nám pomáhajú plynúť životom ako rôzni mentori, koučing je na veľkom vzostupe a rovanko prirodzené je aj mať trénera / trénerku v posiľňovni, ktorí nás vedú cestou budovania fyzického tela. Bez toho aby nám pripadalo, že s nami nie je niečo v poriadku.

Vedeli by ste si predstaviť podobne trénovať aj svoju životnú a sexuálnu energiu?

Prineste si Tantru do svojho súkromia. Online Kurzy sú jedinečnou príležitosťou ako obohatiť svoj život a nastúpiť na unikátnu cestu spoznávania seba, partnera a vzťahov ktoré žijeme .

Kurzy ktoré u nás nájdete vedieme aj v reálnom prostredí v skupinách a zúročili sme tu aj naše dlhoročné skúsenosti z fotografie a filmovej tvroby. Hodnotný obsah prinášame vo vysokej obrazovej a estetickej kvalite.

Tantrické kurzy pre páry aj jednotlivcov.