Tantra Kurzy online

Ak sme v dávnejšej minulosti navštevovali terapiu, znamenalo to že niečo s nami nie je v poriadku. Stali sme sa pacientom, ktorého snahou bolo adaptovať sa do “normálneho” života.

Slovo normálny však pochádza z významu “väčšinový“. A to, že je niečo normálne, teda väčšinové nemusí znamenať, že je to aj správne. Znamená to iba, že je to akceptované väčšinou spoločnosti.

V dnešných dňoch je bežné mať pravidelné alebo občasné stretnutia s ľudmi, ktorí nám pomáhajú plynúť životom ako rôzni mentori, koučing je na veľkom vzostupe a rovanko prirodzené je aj mať trénera / trénerku v posiľňovni, ktorí nás vedú cestou budovania fyzického tela. Bez toho aby nám pripadalo, že s nami nie je niečo v poriadku.

Vedeli by ste si predstaviť podobne trénovať aj svoju životnú a sexuálnu energiu?

Prineste si Tantru do svojho súkromia. Online Kurzy sú jedinečnou príležitosťou ako obohatiť svoj život a nastúpiť na unikátnu cestu spoznávania seba, partnera a vzťahov ktoré žijeme .

Kurzy ktoré u nás nájdete vedieme aj v reálnom prostredí v skupinách a zúročili sme tu aj naše dlhoročné skúsenosti z fotografie a filmovej tvroby. Hodnotný obsah prinášame vo vysokej obrazovej a estetickej kvalite.

Tantrické kurzy pre páry aj jednotlivcov.

MÁJ 2020

Zážitky blízkosti

Hravé spôsoby ako zažívať blízkosť prirodzene s využitím tantrických princípov. Otvoríme dvere do sveta energií a tela, kominikácie, zmyslových vnemov, rovnováhy a plynutia. Kurz je vhodný pre začiatočníkov na tantrickej ceste.

Prejsť na kurz

JÚN 2020

Cesta milencov

Pokročilejšie nástroje na expanziu v partnerskom živote. Program je vhodný pre páry, ktoré cítia že v živote by sa radi posunuli bližšie k sebe a do väčšej hĺbky pri prežívaní intímnych momentov. Pre jednotlivcov ponúka výborné zdroje pre osobný rozvoj a do prípadného ďalšieho partnerstva.

Prejsť na kurz

JÚL 2020

Prebudenie Draka

Kurz pre ženy na tému dračej sily v ženskom svete.

Prejsť na kurz


Tantrické kurzy Intímnych umení.

V priebehu mesiaca mája 2020 vám prinesieme nové online kurzy a možnosť zažívať svet tantrických techník aj v pohodlí vášho domova.

Ak si želáte informácie o ich spustení, prihláste sa do odberu noviniek.

⬇︎