Prebudenie Tela

2017so14oct(oct 14)10:00ne15(oct 15)17:00CompletedPrebudenie TelaIniciácia tela na tantrickú cestu10:00 - 17:00 (15)(GMT+00:00) Panenská 33, Slovensko ( budova Goetheho inštitútu) OrganizátorLenka ŽabkováEvent Type Verejná akcia

Registrácia na seminár

Víkendový tantrický workshop “Prebudenie” je ochutnávkou cvičení, meditácií a rituálov, z ktorých je v plnom rozsahu vyskladaný celkový koncept vlastného uvedomenia si kvalít potrebných pre harmonický a plnohodnotný život, či už pre jednotlivcov alebo v partnerstve.

Sloboda, emócie, životná sila, dotyk. Zažiť a nechať plynúť vás pozývame na tantrický workshop “Prebudenie“, ktorý vychádza zo systému Tantra Essence, ktorý zostavila tantrická učiteľka Mahasatvaa Ma Ananda Sarita a ktorého je Martin nasledovníkom.  Ďalej čerpá z Tantrických a Taoistických prístupov k sexualite a Martinových osobných skúseností na jeho vlastnej ceste.

Na Seminári sa pozrieme na témy:

  • sloboda a energia
  • vedomý dotyk a sexualita
  • prebudenie tela
  • zažívanie emocionálnej plynulosti a emocionálnej stability

Pod vedením lektorov vás pozývame do kruhu mnohých zaujímavých prežitkov. Spoločne budeme zdieľať, tvoriť, prijímať, a predovšetkým praktikovať cvičenia, ktoré vedú k poznaniu a transformácii spomínaných tém.

Počas workshopu budeme pracovať spoločne aj oddelene (mužská a ženská skupina).

Súčasťou workshopu nie sú dotyky na intímnych miestach ani pohlavný styk.

Workshop je postavený tak, aby ho mohli absolvovať aj jednotlivci, ktorí budú cvičenia zdieľať v páre.

Tantrický workshop “Prebudenie” vyžaduje vyrovnané mužské a ženské energie a preto budú jednotlivci prihlasovaní s ohľadom na počet mužov a žien už na seminár prihlásených. Toto pravidlo sa netýka párov a spolu prihlásených dvojíc (muž, žena).

viac

Čas

14 Október 2017 10:00 - 15 Október 2017 17:00(GMT+00:00)

Yoga House Bratislava

Zostaňte s nami v kontakte

Prihlásením sa do odberu noviniek budete informovaní medzi prvými.

×