Prebudenie Tela

2018pia09feb(feb 9)18:00ne11(feb 11)17:00CompletedPrebudenie TelaIniciácia tela na tantrickú cestu18:00 - 17:00 (11)(GMT+00:00) Okružná 413/17, 044 31 Družstevná pri Hornáde OrganizátorKatarína ŠtepánkováEvent Type Verejná akcia

Registrácia na seminár

Sloboda, emócie, životná sila, vedomý dotyk, prebudenie energie a tela.

Zažiť a nechať plynúť vás pozývame na tantrický workshop “Prebudenie“, ktorý je veľmi vhodný ako úvodný workshop na nastúpenie tantrickej cesty. Je zostavený na základe dlhoročných bohatých skúseností Martina a Lucie v tantrickej praxi.

Ďalej čerpá z Tantrických a Taoistických prístupov k sexualite, telu a životu všeobecne.

Témy semináru

  • SLOBODA A ENERGIA
  • VEDOMÝ DOTYK A SEXUALITA
  • TRI KĽÚČE K ENERGII

  • PREBUDENIE TELA
  • AKO ZASTAVIŤ NEPRETRŽITÝ TOK MYŠLIENOK

  • UVOĽNENIE SA DO ENERGIE
  • AKO NÁJSŤ VLASTNÝ KONCEPT PRAVDY

Pod vedením lektorov vás pozývame do kruhu mnohých zaujímavých prežitkov. Spoločne budeme zdieľať, tvoriť, prijímať, a predovšetkým praktikovať cvičenia, ktoré vedú k poznaniu a transformácii spomínaných tém.

Počas workshopu budeme pracovať spoločne aj oddelene (mužská a ženská skupina).

Súčasťou workshopu nie sú dotyky na intímnych miestach ani pohlavný styk.

Workshop je postavený tak, aby ho mohli absolvovať aj jednotlivci, ktorí budú cvičenia zdieľať v páre. Páry sú vítane a rešpektované.

Na tantrickom workshope “Prebudenie” preferujeme vyrovnané mužské a ženské energie a preto budú jednotlivci prihlasovaní s ohľadom na počet mužov a žien už na seminár prihlásených. Toto pravidlo sa netýka párov a spolu prihlásených dvojíc (muž, žena).

Cena semináru v centre Lesná Záhrada

Vaše miesto bude garantované po zaplatení registračného poplatku vo výške 69€. Po odoslaní registrácie zašleme inormácie o úhrade.

Záloha je čiastočne vratná pri odhlásení sa mailom do 30 kalendárnych dní pred začiatkom semináru so storno poplatkom 30€. Po tomto termíne je záloha nevratmá. Záloha je plne prenosná na inú osobu aleno iný seminár.

viac

Čas

09 Február 2018 18:00 - 11 Február 2018 17:00(GMT+00:00)

Eko Centrum Sosna

Zostaňte s nami v kontakte

Prihlásením sa do odberu noviniek budete informovaní medzi prvými.

×