Umenie Milovať - Master Lover

2018št01mar18:00ne04(mar 4)18:00CompletedUmenie Milovať - Master LoverTajomstvá mystického sexuálneho spojenia18:00 - 18:00 (4)(GMT+00:00) 903 01 Hrubý Šúr, Slovensko OrganizátorKatarína ŠtubňováEvent Type Verejná akcia

Registrácia na seminár

Na našom víkendovém workshope budete mať možnost pozrieť sa na tému partnerské milostného stretnutia pohľadom ktorý vychádza z tantrického a taoistického učenia.
 

Témy semináru:

 

1. Anatómia pohlavných orgánov
Detailné informácie o mužských a ženských pohlavných orgánoch a ich fungovaní.

 2. Čakra systém
Sprievodca čakrami. Príležitosť naučiť sa ako čakry fungujú u muža a ako u ženy a čo nám to prináša do života.

 3. Dýchacie techniky
Dych ako základná esencia prepájania mužsko-ženskej polarity na prehĺbenie partnerského spojenia.

 4. Partnerské meditácie
Ako dvíhať kundalíni energiu v páre

 5. Rituál nebeskej špirály
Spôsob ako otvoriť a naladiť muža alebo ženu pred milostným aktom.

 6. Partnerská masáž
Umenie masáže a vedomého dotyku ako základná esencia milostného stretnutia.

 

Čo prináša seminár

1. Tantra je životný štýl, ktorý prepája sexualitu, lásku a spiritualitu. Toto prepájanie môžeme aplikovať do akéhokoľvek aspektu nášho každodenného života.

2. Tantra prináša prepojenie mužského princípu duchovnej cesty, meditácie a pozorovania so ženským princípom lásky a oddanosti. A kde sa tieto dva princípy stretávajú, tam zažívame Tantru. Môžeme ich aplikovať na našu sexuality, lásku a vzťah, systém čakier, kundalíny energiu alebo rozširovanie stavov nášho vedomia. A samozrejme aj na situácie každodenného života ako prechádzka v prírode, stretnutie pri čaji  alebo pri zaspávaní v posteli či práci.

3. Zážitok rozšíreného orgazmického stavu preojenia s vesímrom je možný až keď ste schpný zažívať plné orgazmické potešenie vo vašom tele.

4. Seminár Umenie milovať – Master Lover ukáže mužom ako otvoriť ženu a jej extázu. Ženám ukáže spôsob ako sa pravdivo prepojiť s mužom spôsobom prinášajúcim zážitok stretnutia spriaznených duší.

5.  Seminár prináša metódy ako oživiť a rozšíriť partnerké a sexuálne spolužitie.

 

Pre koho je seminár?

Seminár je vhodný pre páry aj jenotlivcov, ktorí by sa radi ponorili do tajov mystického milostného spojenia a pootvorili tak dvere do hlbších rozmerov sexuality. Sexuality ako emocionálneho a spirituálneho prepojenia.

 

Pod vedením lektorov vás pozývame do kruhu mnohých zaujímavých prežitkov. Spoločne budeme zdieľať, tvoriť, prijímať, a predovšetkým praktikovať cvičenia, ktoré vedú k poznaniu a transformácii spomínaných tém.

 

Skupina prebieha pod vedením lektorov:

Martin Vrabko, MQEP

V roku 2016 úspešne ukončil Tantra Teachers Training – výcvik zameraný na výuku tantry, pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA. Od roku 2016 pravideľne prednáša o Tantre a vedie víkendové tantrické semináre.

Absolvoval niekoľko ročných tantrický tréningov ako účastník aj ako asistent. Kurzy masáží zameraných prevažne na Indickú a východnú kultúru mu otvorili hlbšie poznanie o tele.

Mgr. Lucia Pajszerová, Dipl. PW

V roku 2021 ukončila diplomovaný 8 ročný tréning Proces Orientovanej Psychoterapie (Procesovej Práce), vedenom špičkovými svetovými odborníkmi v tejto oblasti.

Tantra teacher training absolvovala v rokoch 2015-2016 pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA.

Vyštudovala Liečebnú pedagogiku na Filozofickej fakulte UK Bratislava.

Cesta tantry je pre nás s Martinom cesta zdravej sexuality, lásky, meditácie a spoznávania seba samého/samej. Spoločne sme absolovovali 2-ročný tréning párovej Tantry a párových techník ako prehlbovať vzťah a objavovať úžasné hĺbky sexuálneho spojenia partnerov.

Svet tantrických workshopov a učiteľov pretkáva náš každodenný život a radi by sme tieto zážitky priniesli ľuďom ktorí majú o tantru záujem. Zároveň sa štúdium Procesovej Práce a Tantry prepája a možnosti sebapoznania dostávajú nové rozmery.

 

Cena semináru

189€ / osoba
169€ / osoba v páre —> 338€ / partnerský pár

Ubytovanie a strava nie sú súčasťou ceny za seminár. Platia sa individuálne, podľa miesta kde seminár prebieha. 96€ / osobu plná penzia a ubytovanie za celý pobyt.

 

Tantrický workshop vyžaduje vyrovnané mužské a ženské energie a preto budú jednotlivci prihlasovaní s ohľadom na počet mužov a žien už na seminár prihlásených. Toto pravidlo sa netýka párov a spolu prihlásených dvojíc (muž, žena). Počas workshopu budeme pracovať spoločne aj oddelene (mužská a ženská skupina).

 

PRIHLÁSENIE NA SEMINÁR

Prihlásenie na semináre Umenie Milovať

Vyplnení prihlášky sa záväzne prihlasujem na seminár.Krstné meno

Priezvisko

Skontrolujte správnosť emailu

Skontrolujte správnosť telefónneho čísla


V cene nie je poplatok za ubytovanie a stravu.

Registráciou dávam súhlas na spracovanie osobných údajov. Bližšie informácie nájdete tu.

 

.

viac

Čas

01 Marec 2018 18:00 - 04 Marec 2018 18:00(GMT+00:00)

Lesná záhrada

Zostaňte s nami v kontakte

Prihlásením sa do odberu noviniek budete informovaní medzi prvými.

×