November, 2017

2017pia10nov(nov 10)18:00ne12(nov 12)18:00Láska a život v láskeOd sexu k nadvedomiu - Čakra 418:00 - 18:00 (12) Lesná záhrada, 903 01 Hrubý Šúr, Slovensko Organizátor: Maria Malecká Event Type :Verejná akcia

Registrácia na seminár

Na víkende 4 čakry budeme preskúmavať všetky aspekty lásky. Toto energetické centrum nás podporuje v tom, aby sme boli božsky ľudský. Naše srdcia sa otvoria a budeme zažívať lásku ako duhový most medzi telom a dušou. Ponoríme sa hlbšie, aby sme zistili, že sme LÁSKA a láska je BOH. Cesta lásky je plná farieb a oslavy a otvára nás k nekonečnej blaženosti.

Štvrtá čakra má pozitívnu polaritu pre ženu a príjmajúcu polaritu u muža.

Ak je 4. čakra v rovnováhe: pocitujeme lásku, výživu a súcit a veľké ANO životu. Srdcové centrum má schopnosť transformovať jed v nektár. Zodpovedá za schopnosť mať rád seba i iných, za schopnosť brať i dávať, napráva zranené srdce a staré, nespracované bolesti. Integruje protiklady v duši: myseľ a telo, mužské a ženské, ego a jednotnosť. Vyvinutá srdcová čakra nám umožňuje hlboko milovať, cítiťsúcit, byť v svojom centre a cítiť hlboký mier. V sexualite sa partneri rozpúšťajú v láske, konflikty sa transformujú do lásky. Orgazmus srdca je božsky fyzický no zároveň nesie kvalitu bezčasovosti a mystiky.

Ak je 4. čakra v nerovnováhe prejavmi sú: zatvorené a chladné srdce, bezcitnosť, neľudskosť a deštruktívne tendencie. Nerovnováha v tejto čakre sa prejavuje hlavou vystrčenou dopredu, zhrbeným chrbtom, uvoľneným brušným svalstvom a ovisnutými plecami. Prejavom je tiež prílišný dôraz na hlavu, myslenie a racio, zanedbávanie tela, plachosť, osamelosť, neschopnosť odpúšťať, nedostatok empatie a schopnosti vcítiť sa do druhého. K fyzickým prejavom patria plytké dýchanie, astma a problémy s pľúcami.

Témy seminára:
  • Hlboké odpustenie sebe a blízkym
  • Bytie a život v láske
  • Univerzálny kozmický orgazmus
  • transformácia konfliktov

 

ČO SO SEBOU:
Otvorenú mysel a chuť zakúsiť niečo nové, pohodlné voľné oblečenie, šatku na oči, Lungi / Sarong (väčšia šatka na zakrytie tela), meditačný vankúš, deku.

CENA:

  • 189€ / osoba pre jednotlivcov
  • 169€ /osoba ak sa pár prihlási spolu (338€ za pár spolu)
  • 149€ / osoba ak všetky 4 workshopy, ktoré sú v roku 2017 (4 čakry – každý víkend jedna čakra) – 596€
    (cena nezahŕňa ubytovanie a stravu)

UBYTOVANIE a STRAVA:
Krásne a dôverné prostredie v prírode, ktoré bude len pre nás. Foto priestorov a izieb nájdete v galérii a navigáciu cesty nájdete tu http://www.lesnazahrada.sk/kontakt/.

Cena za ubytovanie na celý víkend (2 noci) + plná penzia + pitný režim v čajovni = 59,50€ / osoba.

SEMINÁR VEDIE:
Martin Vrabko a Andrea Sobotová s tímom.

viac

Čas

10 (Piatok) 18:00 - 12 (Nedeľa) 18:00

Organizátor

Maria MaleckáZakladateľka portálu www.intimi.sk Pre Intímne umenia organizuje prednášky, semináre, pravideľnú skupinu ako aj víkendové workshopy. “Kedysi som nechcela zdieľať ani fotky na Facebooku, dnes verejne komunikujem na tému, ktorá je najväčším TABU na svete, a tou je sexualita. O sexualite a intimite sa buď nehovorí, alebo je podávaná pod rúškom tajomstva. A pri tom sú nevyhnutné pre náš šťastný a naplnený život a vzťahy a ponúkajú o veľa viac, ako si myslíme. Mojim prianím je, aby ľudia v dnešnej uponáhlanej dobe, plnej stresu, rozchodov, rozvodov, nevier, manželských kríz, udupaných sebavedomí, stratenej vášni, boli šťastnejší.Tel: +421 911 77 55 33 email: info@intimi.sk

Buďte s nami v kontakte

Prihlásením sa do nášho zoznamu budete informovaní o aktuálnom dianí, seminároch, akciách a online aktivitách.

Prosím skontrolujte si správnosť zadávanej emailovej adresy.

Po prihlásení dostanete overovací email, ktorý prosím potvrďte.

X