Láska a život v láske

2017pia10nov(nov 10)18:00ne12(nov 12)18:00CompletedLáska a život v láskeOd sexu k nadvedomiu - Čakra 418:00 - 18:00 (12)(GMT+00:00) 903 01 Hrubý Šúr, SlovenskoEvent Type Verejná akcia

Registrácia na seminár

Na víkende 4 čakry budeme preskúmavať všetky aspekty lásky. Toto energetické centrum nás podporuje v tom, aby sme boli božsky ľudský. Naše srdcia sa otvoria a budeme zažívať lásku ako duhový most medzi telom a dušou. Ponoríme sa hlbšie, aby sme zistili, že sme LÁSKA a láska je BOH. Cesta lásky je plná farieb a oslavy a otvára nás k nekonečnej blaženosti.

Štvrtá čakra má pozitívnu polaritu pre ženu a príjmajúcu polaritu u muža.

Ak je 4. čakra v rovnováhe: pocitujeme lásku, výživu a súcit a veľké ANO životu. Srdcové centrum má schopnosť transformovať jed v nektár. Zodpovedá za schopnosť mať rád seba i iných, za schopnosť brať i dávať, napráva zranené srdce a staré, nespracované bolesti. Integruje protiklady v duši: myseľ a telo, mužské a ženské, ego a jednotnosť. Vyvinutá srdcová čakra nám umožňuje hlboko milovať, cítiťsúcit, byť v svojom centre a cítiť hlboký mier. V sexualite sa partneri rozpúšťajú v láske, konflikty sa transformujú do lásky. Orgazmus srdca je božsky fyzický no zároveň nesie kvalitu bezčasovosti a mystiky.

Ak je 4. čakra v nerovnováhe prejavmi sú: zatvorené a chladné srdce, bezcitnosť, neľudskosť a deštruktívne tendencie. Nerovnováha v tejto čakre sa prejavuje hlavou vystrčenou dopredu, zhrbeným chrbtom, uvoľneným brušným svalstvom a ovisnutými plecami. Prejavom je tiež prílišný dôraz na hlavu, myslenie a racio, zanedbávanie tela, plachosť, osamelosť, neschopnosť odpúšťať, nedostatok empatie a schopnosti vcítiť sa do druhého. K fyzickým prejavom patria plytké dýchanie, astma a problémy s pľúcami.

Témy seminára:
  • Hlboké odpustenie sebe a blízkym
  • Bytie a život v láske
  • Univerzálny kozmický orgazmus
  • transformácia konfliktov

 

ČO SO SEBOU:
Otvorenú mysel a chuť zakúsiť niečo nové, pohodlné voľné oblečenie, šatku na oči, Lungi / Sarong (väčšia šatka na zakrytie tela), meditačný vankúš, deku.

CENA:

  • 189€ / osoba pre jednotlivcov
  • 169€ /osoba ak sa pár prihlási spolu (338€ za pár spolu)
  • 149€ / osoba ak všetky 4 workshopy, ktoré sú v roku 2017 (4 čakry – každý víkend jedna čakra) – 596€
    (cena nezahŕňa ubytovanie a stravu)

UBYTOVANIE a STRAVA:
Krásne a dôverné prostredie v prírode, ktoré bude len pre nás. Foto priestorov a izieb nájdete v galérii a navigáciu cesty nájdete tu http://www.lesnazahrada.sk/kontakt/.

Cena za ubytovanie na celý víkend (2 noci) + plná penzia + pitný režim v čajovni = 59,50€ / osoba.

SEMINÁR VEDIE:
Martin Vrabko a Andrea Sobotová s tímom.

viac

Čas

10 November 2017 18:00 - 12 November 2017 18:00(GMT+00:00)

Lesná záhrada

Zostaňte s nami v kontakte

Prihlásením sa do odberu noviniek budete informovaní medzi prvými.

×