Ako začať s Tantrou?

2018pia07sep18:00pia22:00Ako začať s Tantrou?TANTRA – Cesta vnútornej premeny, cesta lásky18:00 - 22:00(GMT+00:00) Bakošova3, 841 03 Bratislava, Slovakia OrganizátorLucia PajszerováEvent Type Verejná akcia

Registrácia na seminár

Ako začať s Tantrou?

Úvodný zážitkový večer s ochutnávkou esencie tantry.

.

.

Slovami a skúsenosťou sa dotkneme tejto spirituálnej cesty, ktorá je cestou od sexu k nadvedomiu.

.

Základ u všetkých smerov tantry je vždy rovnaký. Používa sexuálnu energiu k rastu osobnosti a k napojeniu sa na zdroj – na božskú podstatu partnera a cez neho na Božské esencie vesmíru.

.

V dnešnej dobe môže tantra nesmierne obohatiť partnerský život a posunúť fyzický sex do inej dimenzie.

.

Tantra prináša zmenu na všetkých úrovniach života cez otvorenie sa láske. Tantra nám ponúka nové pohľady na nás samotných, na naše telo, na energie v ňom prúdiace, na našu sexualitu, na partnerské vzťahy a na celkom iný pohľad na fungovanie spoločnosti.

.

Tantra by sa dala zadefinovať aj ako “Láska a meditácia“. Sú to však len slovné ukazovateľe na nepopísateľné. Autentický zážitok je jediná tantrická esencia, ktorú prináša toto učenie a nie náhodou sa tantra čoraz viac dostáva do povedomia v našej západnej civilizácii, plnej stresu a nezdravých životných návykov.

.

Tantra nám ponúka oslobodenie a rešpekt seba samých, takých aký sme a tam, kde práve sme. Nie je treba nikam ísť alebo nasledovať žiadne dogmatické spoločenstvá či už politické alebo náboženské. Tantra vnáša do života slobodu, ale aj zodpovednosť.

.

Ďalší dôležitý aspekt tantrickej cesty je jej harmónia a vyváženosť medzi mužským a ženským pólom a v stretnutí týchto polarít v jeden celok.

.

.

Priebeh úvodného večera

Čas je rozdelený na dva bloky a súčasťou úvodného večera sú aj jednoduché praktické cvičenia.
1. teoretická časť cca 60 minút
2. Praktická časť cca 120 minút

.

Čo so sebou

Otvorenú mysel a chuť zakúsiť niečo nové.

.

Cena

10,- €

.

Registrácia

Prihláška na uvodny vecer
Registráciou dávam súhlas na spracovanie osobných údajov. Bližšie informácie nájdete tu.


Skupina prebieha pod vedením lektorov:

Martin Vrabko, MQEP

V roku 2016 úspešne ukončil Tantra Teachers Training – výcvik zameraný na výuku tantry, pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA. Od roku 2016 pravideľne prednáša o Tantre a vedie víkendové tantrické semináre.

Absolvoval niekoľko ročných tantrický tréningov ako účastník aj ako asistent. Kurzy masáží zameraných prevažne na Indickú a východnú kultúru mu otvorili hlbšie poznanie o tele.

Mgr. Lucia Pajszerová, Dipl. PW

V roku 2021 ukončila diplomovaný 8 ročný tréning Proces Orientovanej Psychoterapie (Procesovej Práce), vedenom špičkovými svetovými odborníkmi v tejto oblasti.

Tantra teacher training absolvovala v rokoch 2015-2016 pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA.

Vyštudovala Liečebnú pedagogiku na Filozofickej fakulte UK Bratislava.

Cesta tantry je pre nás s Martinom cesta zdravej sexuality, lásky, meditácie a spoznávania seba samého/samej. Spoločne sme absolovovali 2-ročný tréning párovej Tantry a párových techník ako prehlbovať vzťah a objavovať úžasné hĺbky sexuálneho spojenia partnerov.

Svet tantrických workshopov a učiteľov pretkáva náš každodenný život a radi by sme tieto zážitky priniesli ľuďom ktorí majú o tantru záujem. Zároveň sa štúdium Procesovej Práce a Tantry prepája a možnosti sebapoznania dostávajú nové rozmery.

.

Úvod do Tantry na Art of Being festivale 2018

.

Úvodná prednáška ako začať s Tantrou – Satori Stage 2016

DSC_0454_2


viac

Čas

07 September 2018 18:00 - 22:00(GMT+00:00)

Jakai

Bakošova3, 841 03 Bratislava, SlovakiaJoga Dych Meditácia

Jakai

Zostaňte s nami v kontakte

Prihlásením sa do odberu noviniek budete informovaní medzi prvými.

×