Ako začať s Tantrou?

2022pia27máj18:00pia22:00Ako začať s Tantrou?TANTRA – Cesta vnútornej premeny, cesta lásky18:00 - 22:00(GMT+02:00) Dolnojirčanská 38, 142 00, Praha 12 OrganizátorLucia PajszerováEvent Type Verejná akcia

Registrácia na seminár

Ako začať s Tantrou?

Úvodný zážitkový večer s ochutnávkou esencie tantry.

Slovami a skúsenosťou sa dotkneme tejto spirituálnej cesty, ktorá je cestou sebazdokonaľovania sa.

Základ u všetkých smerov Tantry je vždy rovnaký. Používa životnú kundaliní energiu k rastu osobnosti a k napojeniu sa na zdroj – na božskú podstatu partnera a cez neho na Božské esencie vesmíru.

V dnešnej dobe môže Tantra nesmierne obohatiť partnerský život a posunúť intimitu do inej dimenzie.

Tantra prináša zmenu na všetkých úrovniach života cez otvorenie sa láske. Tantra nám ponúka nové pohľady na nás samotných, na naše telo, na energie v ňom prúdiace, na partnerské vzťahy a na celkom iný pohľad na fungovanie spoločnosti..

Tantra by sa dala zadefinovať aj ako “Láska a meditácia“. Sú to však len slovné ukazovatele na nepopísateľné. Autentický zážitok je jediná tantrická esencia, ktorú prináša toto učenie a nie náhodou sa tantra čoraz viac dostáva do povedomia v našej západnej civilizácii, plnej stresu a nezdravých životných návykov.

Tantra nám ponúka oslobodenie a rešpekt seba samých, takých aký sme a tam, kde práve sme. Nie je treba nikam ísť alebo nasledovať žiadne dogmatické spoločenstvá či už politické alebo náboženské. Tantra vnáša do života slobodu, ale aj zodpovednosť..

Ďalší dôležitý aspekt Tantrickej cesty je jej harmónia a vyváženosť medzi mužským a ženským pólom a v stretnutí týchto polarít v jeden celok.

Priebeh úvodného večera

Súčasťou úvodného večera sú jednoduché praktické cvičenia a dostatok úvodnej teórie na otvorenie poznania, ako sa vydať na Tantrickú cestu.

Čo so sebou?

Ľahké a volné oblečenie, otvorenú myseľ a chuť zakúsiť niečo nové.

Registrácia s platbou

Skupina prebieha pod vedením lektorov:

Martin Vrabko, MQEP

V roku 2016 úspešne ukončil Tantra Teachers Training – výcvik zameraný na výuku tantry, pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA. Od roku 2016 pravideľne prednáša o Tantre a vedie víkendové tantrické semináre.

Absolvoval niekoľko ročných tantrický tréningov ako účastník aj ako asistent. Kurzy masáží zameraných prevažne na Indickú a východnú kultúru mu otvorili hlbšie poznanie o tele.

Mgr. Lucia Pajszerová, Dipl. PW

V roku 2021 ukončila diplomovaný 8 ročný tréning Proces Orientovanej Psychoterapie (Procesovej Práce), vedenom špičkovými svetovými odborníkmi v tejto oblasti.

Tantra teacher training absolvovala v rokoch 2015-2016 pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA.

Vyštudovala Liečebnú pedagogiku na Filozofickej fakulte UK Bratislava.

Cesta tantry je pre nás s Martinom cesta zdravej sexuality, lásky, meditácie a spoznávania seba samého/samej. Spoločne sme absolovovali 2-ročný tréning párovej Tantry a párových techník ako prehlbovať vzťah a objavovať úžasné hĺbky sexuálneho spojenia partnerov.

Svet tantrických workshopov a učiteľov pretkáva náš každodenný život a radi by sme tieto zážitky priniesli ľuďom ktorí majú o tantru záujem. Zároveň sa štúdium Procesovej Práce a Tantry prepája a možnosti sebapoznania dostávajú nové rozmery.

Úvod do Tantry na Art of Being festivale 2018

viac

Čas

27 Máj 2022 18:00 - 22:00(GMT+02:00)

VENIO Praha

Dolnojirčanská 38, 142 00, Praha 12Komunita. Přátelé. Prostory pro setkávání. Události a nové zážitky.

VENIO Praha

Registrácia

Zostaňte s nami v kontakte

Prihlásením sa do odberu noviniek budete informovaní medzi prvými.

×