Rezervácia termínu

Prosím uistite sa, či ste dokončili rezerváciu jej potvrdením. Ak vám nepríde potvrdzovací email, rezervácia nebola riadne ukončená a nám doručená.

Jan
Feb
Mar
Apr
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
2018
2019
2020
2021
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
1
28

TANTRICKÁ PRAX je individuálna výuka tantry, ktorá prebieha na báze individuálneho prístupu a kde je učenie predávané priamo od lektora, prípadne od lektorského páru. (Martin, Lucia). Táto cesta je postavená na koplexnom tantrickom učení a je rozdelená do ucelených blokov. Každý blok obsahuje niekoľko stretnutí, ideálne raz za dva týždenne, prípadne podľa procesu a možností. Ide o dlhodobý proces, v ktorom sa vyskladá postupne tantrická mozaika do jedného uceleného celku.
PROCESOVÁ PRÁCA je hodinová terapia pre všetkých, ktorých zaujíma dozvedieť sa viac o sebe, o svojich zdravotných signáloch, snoch, vzťahoch či smerovaní. V procesovej práci skúmame ako z týchto signálov prijať správu pre náš život, ako žiť viac v harmónii so sebou. Klient je kľúčom k jeho vlastnému procesu, facilitátor sprievodcom. Nasledujeme proces, nehodnotíme čo je a čo nie je správne. Hlboká demokracia je pojem, ktorý prináša uznanie všetkým častiam v našom svete, vnútornom či vonkajšom.
TANTRICKÁ MASÁŽ pracuje s fyzickým aj energetickým telom. Zavedie Vás do sfér energií. Masáž uvoľňuje energetické stagnácie v celom tele a hlavne v panvovej oblasti. Pracuje s čakrami, prvotnou tvorivou (sexuálnou) energiou a po jej zdvihnutí v tele ju na záver harmonizuje a rovnomerne rozvádza a vyživuje ho.
SlužbaČasS kýmCena
TANTRICKÁ PRAX (1 osoba) jednorazová3hMartin80 €
TANTRICKÁ PRAX (1 osoba) jednorazová3hLucia80 €
TANTRICKÁ PRAX (pre pár) jednorazová3hMartin & Lucia135 €
PROCES ORIENTOVANÁ TERAPIA (1 osoba)1hLucia30 €
PROCES ORIENTOVANÁ TERAPIA (pre pár)1,5hLucia & Martin50 €
TANTRICKÁ MASÁŽ individuálna3hMartin90 €
TANTRICKÁ MASÁŽ (pre pár)3hMartin & Lucia180 €
KONZULTÁCIA1,5hMartin35 €

UMENIE MILOVAŤ

Nahliadnite a naučte sa umeniu milovať. Objavte svet Tantry, svet potešenia, intimity a vedomej sexuality.

VAŠE PRÍBEHY

Emocionálne fotografie, ktorá ťa vezmú do sfér skutočného emočného plynutia, vyjadrenia tažko vyjadriteľného a zhmotnovania vytúženého.

DOKUMENT O TANTRE

Viac ako 40-minútový dokument vás uvedie do práce a životného poslania Alana Lowena, vyštudovaného psychológa, ktorý sa už desiatky rokov venuje organizovaniu zážitkových workshopov a dlhodobých tréningov s názvom Umenie bytia.

KAM NA TANTRU?

Zážitkové zvedomovanie základných životných tém do našich životov a do partnerstva, v zmysle výroku “Nájsť spriaznenú dušu je veľmi zaujímavé, ale takmer nemožné. Spriaznenú dušu je však možné vytvoriť.

SEXUALITA LÁSKA VEDOMIE UMENIE SPIRITUALITA
X