O nás | Kontakt

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa


Martin Vrabko

Semináre | Individuálna prax | Masáže


Na základe viacerých podnetov sa rozhodol podeliť sa a zdieľať nadobudnuté skúsenosti v oblasti tantry. V roku 2016 úspešne ukončil Tantra Teachers Training – výcvik zameraný na výuku tantry, pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA. Od roku 2016 pravideľne prednáša o Tantre a vedie víkendové tantrické semináre. Absolvoval niekoľko ročných tantrický tréningov ako účastník aj ako asistent. Kurzy masáží zameraných prevažne na Indickú a východnú kultúru mu otvorili hlbšie poznanie o tele.

V roku 2015 Martin prijal Sannyas – cestu šírenia tantry a Oshovho učenia, so Sannyas menom Swami Dev Ninad. Rovnako pracuje ako fotograf a filmár so svetovými tantrickými učiteľmi na projektoch ktoré tantrickú cestu propagujú.


  Lucia Pajszerová

  Semináre | Terapia | Masáže


  Aktuálne v procese štúdia Tantra Teacher tréningu pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA.

  Vyštudovala Liečebnú pedagogiku, momentálne je v poslednej fáze tréningu Proces Orientovanej Psychoterapie (Procesovej Práce).

  Cesta tantry je pre nás s Martinom cesta zdravej sexuality a spoznávania seba samého/samej. Spoločne sme absolovovali 2-ročný tréning párovej Tantry a párových techník ako prehlbovať vzťah a objavovať úžasné hĺbky sexuálneho spojenia partnerov. Svet tantrických workshopov a učiteľov pretkáva náš každodenný život a radi by sme tieto zážitky priniesli ľuďom ktorí majú o tantru záujem. Zároveň sa štúdium Procesovej Práce a Tantry prepája a možnosti sebapoznania dostávajú nové rozmery.


   Mária Malecká


   Zakladateľka portálu www.intimi.sk
   Pre Intímne umenia organizuje prednášky, semináre, pravideľnú skupinu ako aj víkendové workshopy.

   “Kedysi som nechcela zdieľať ani fotky na Facebooku, dnes verejne komunikujem na tému, ktorá je najväčším TABU na svete, a tou je sexualita.

   O sexualite a intimite sa buď nehovorí, alebo je podávaná pod rúškom tajomstva. A pri tom sú nevyhnutné pre náš šťastný a naplnený život a vzťahy a ponúkajú o veľa viac, ako si myslíme. Mojim prianím je, aby ľudia v dnešnej uponáhlanej dobe, plnej stresu, rozchodov, rozvodov, nevier, manželských kríz, udupaných sebavedomí, stratenej vášni, boli šťastnejší.   Želám si odoberať informácie.

   Certificate Tantra Eseence screen Sannyas Ninad Screen Sky Dancing Tantra Screen

   UMENIE MILOVAŤ

   Nahliadnite a naučte sa umeniu milovať. Objavte svet Tantry, svet potešenia, intimity a vedomej sexuality.

   VAŠE PRÍBEHY

   Emocionálne fotografie, ktorá ťa vezmú do sfér skutočného emočného plynutia, vyjadrenia tažko vyjadriteľného a zhmotnovania vytúženého.

   DOKUMENT O TANTRE

   Viac ako 40-minútový dokument vás uvedie do práce a životného poslania Alana Lowena, vyštudovaného psychológa, ktorý sa už desiatky rokov venuje organizovaniu zážitkových workshopov a dlhodobých tréningov s názvom Umenie bytia.

   KAM NA TANTRU?

   Zážitkové zvedomovanie základných životných tém do našich životov a do partnerstva, v zmysle výroku “Nájsť spriaznenú dušu je veľmi zaujímavé, ale takmer nemožné. Spriaznenú dušu je však možné vytvoriť.

   SEXUALITA LÁSKA VEDOMIE UMENIE SPIRITUALITA
   X