O nás | Kontakt

Napíšte nám

Napíšte nám

Radi si prečítame vaše správy a odkazy pre nás. Rovnako nám môžete poslať aj vaše otázky. Odpovieme v čo možno najkratšom čase.

reCAPTCHA

Tantra v našom živote

Spoločne sme absolovovali viac tréningov Tantry a tiež párových techník ako prehlbovať vzťah a objavovať bežne nepoznané hĺbky sexuálneho spojenia partnerov. Svet tantrických workshopov a učiteľov pretkáva náš každodenný život a radi by sme tieto zážitky priniesli ľuďom ktorí majú o tantru záujem.

Martin Vrabko

Na základe viacerých podnetov sa rozhodol podeliť sa a zdieľať nadobudnuté skúsenosti v oblasti tantry. V roku 2016 úspešne ukončil Tantra Teachers Training – výcvik zameraný na výuku tantry, pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA. Od roku 2016 pravideľne prednáša o Tantre a vedie víkendové tantrické semináre.

Absolvoval niekoľko ročných tantrický tréningov ako účastník aj ako asistent. Kurzy masáží zameraných prevažne na Indickú a východnú kultúru mu otvorili hlbšie poznanie o tele.

V roku 2015 Martin prijal Sannyas – cestu šírenia tantry a Oshovho učenia, so Sannyas menom Dev Ninad. Rovnako pracuje ako fotograf a filmár so svetovými tantrickými učiteľmi na projektoch ktoré tantrickú cestu propagujú.

Lucia Pajszerová

Tantra teacher training absolvovala v rokoch 2015-2016 pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA.

Vyštudovala Liečebnú pedagogiku, momentálne je v poslednej fáze tréningu Proces Orientovanej Psychoterapie (Procesovej Práce), vedenom špičkovými svetovými odborníkmi v tejto oblasti.

Cesta tantry je pre mňa cesta sebapoznávania, poznávania mojej a partnerovej sexuality, emočného prežívania, lásky, kreatívneho prejavenia sa, rozvíjanie intuície a cez toto všetko hlbšie prepojenie sa aj v partnerskom živote. Cez rozširovanie potenciálu nášho tela viesť čoraz väčšie množstvo životnej energie a tak zažívať čoraz viac zážitky zastavenia, prepojenia a jednoty. Zároveň sa štúdium Procesovej Práce a Tantry prepája a možnosti sebapoznania dostávajú nové rozmery.


Obchodnú značku Intímne Umenia zastupuje fyzycká osoba: Martin Vrabko, IČO: 32217200, DIČ: 1025081035.