O nás | Kontakt

Tantra v našom živote

Spoločne sme absolvovali viacero dlhodobých tréningov Tantry a párových techník ako prehlbovať vzťah a objavovať bežne nepoznané hĺbky:

intímneho života partnerov
emočného plynutia a jeho dynamiky
❁ rozvíjania intuície
manifestácie zámerov v bežnom živote
lásky a jej aspektov v našich životoch
spirituálneho rozmeru bytia v našej realite

Svet tantrických workshopov a učiteľov pretkáva náš každodenný život a radi by sme tieto zážitky priniesli ľuďom, ktorí majú o tantru záujem.

Mgr. Lucia Pajszerová, Dipl. PW

V roku 2021 ukončila diplomovaný 8 ročný tréning Proces Orientovanej Psychoterapie (Procesovej Práce), vedenom špičkovými svetovými odborníkmi v tejto oblasti.

Tantra teacher training absolvovala v rokoch 2015-2016 pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA.

Vyštudovala Liečebnú pedagogiku na Filozofickej fakulte UK Bratislava.

Cesta tantry je pre mňa cesta sebapoznávania, poznávania mojej a partnerovej intimity, emočného prežívania, lásky, kreatívneho prejavenia sa, rozvíjanie intuície a cez toto všetko hlbšie prepojenie sa aj v partnerskom živote.

Cez rozširovanie potenciálu nášho tela viesť čoraz väčšie množstvo životnej energie a tak zažívať čoraz viac zážitky zastavenia, prepojenia a jednoty.

Zároveň sa štúdium Procesovej Práce a Tantry prepája a možnosti sebapoznania dostávajú nové rozmery.

Martin Vrabko, MQEP

V roku 2016 úspešne ukončil Tantra Teachers Training – výcvik zameraný na výuku tantry, pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA. Od roku 2016 pravideľne prednáša o Tantre a vedie víkendové tantrické semináre.

Absolvoval niekoľko ročných tantrický tréningov ako účastník aj ako asistent. Kurzy masáží zameraných prevažne na Indickú a východnú kultúru mu otvorili hlbšie poznanie o tele.

V roku 2015 Martin prijal Sannyas – cestu šírenia tantry a Oshovho učenia, so Sannyas menom Dev Ninad.

Rovnako pracuje ako fotograf a filmár so svetovými tantrickými učiteľmi na projektoch ktoré tantrickú cestu propagujú.

Na základe viacerých podnetov sa rozhodol podeliť sa a zdieľať nadobudnuté skúsenosti v oblasti tantry.

Napíšte nám

Napíšte nám

Radi si prečítame vaše správy a odkazy pre nás. Rovnako nám môžete poslať aj vaše otázky. Odpovieme v čo možno najkratšom čase.

reCAPTCHA

Ako obohatiť intímny svoj život?

Prehlbovanie intimity

Inšpirácia na vedomejší a pomalší intímny zážitok cez tvoju vlastnú skúsenosť.

Starostlivosť o prsia

❁ Zcitlivenie nervových dráh priamo prepájajúcich bradavky a klitoris čo rozprúdi cirkuláciu energie. ❁ Prepojenie celého tela s našou vnútornou extázou. ❁ Prevencia pred vznikajúcimi cystami alebo inými vážnejšími problémami prsníkov.

Masáž erotogénnych zón pre ženy

Vyživujúca podpora pre otvorenie sa potešeniu, vedúce k väčšej schopnosti zažívať celotelové orgazmické zážitky.