O nás | Kontakt

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

 

Tantra v našom živote

Spoločne sme absolovovali viac tréningov Tantry a tiež párových techník ako prehlbovať vzťah a objavovať bežne nepoznané hĺbky sexuálneho spojenia partnerov. Svet tantrických workshopov a učiteľov pretkáva náš každodenný život a radi by sme tieto zážitky priniesli ľuďom ktorí majú o tantru záujem.

Martin Vrabko

Semináre | Individuálna prax | Masáže


Na základe viacerých podnetov sa rozhodol podeliť sa a zdieľať nadobudnuté skúsenosti v oblasti tantry. V roku 2016 úspešne ukončil Tantra Teachers Training – výcvik zameraný na výuku tantry, pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA. Od roku 2016 pravideľne prednáša o Tantre a vedie víkendové tantrické semináre.

Absolvoval niekoľko ročných tantrický tréningov ako účastník aj ako asistent. Kurzy masáží zameraných prevažne na Indickú a východnú kultúru mu otvorili hlbšie poznanie o tele.

V roku 2015 Martin prijal Sannyas – cestu šírenia tantry a Oshovho učenia, so Sannyas menom Dev Ninad. Rovnako pracuje ako fotograf a filmár so svetovými tantrickými učiteľmi na projektoch ktoré tantrickú cestu propagujú.


  Lucia Pajszerová

  Semináre | Terapia | Masáže


  Tantra teacher training absolvovala v rokoch 2015-2016 pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA.

  Vyštudovala Liečebnú pedagogiku, momentálne je v poslednej fáze tréningu Proces Orientovanej Psychoterapie (Procesovej Práce), vedenom špičkovými svetovými odborníkmi v tejto oblasti.

  Cesta tantry je pre mňa cesta sebapoznávania, poznávania mojej a partnerovej sexuality, emočného prežívania, lásky, kreatívneho prejavenia sa, rozvíjanie intuície a cez toto všetko hlbšie prepojenie sa aj v partnerskom živote. Cez rozširovanie potenciálu nášho tela viesť čoraz väčšie množstvo životnej energie a tak zažívať čoraz viac zážitky zastavenia, prepojenia a jednoty. Zároveň sa štúdium Procesovej Práce a Tantry prepája a možnosti sebapoznania dostávajú nové rozmery.


   Obchodnú značku Intímne Umenia zastupuje fyzycká osoba: Martin Vrabko, IČO: 32217200, DIČ: 1025081035.

   NOVINKY

   Prihlásením sa k odberu novniek, článkov a informácií o našich aktivitách budete informovaní ako prví. Stačí zadať vaše základné údaje a oblasť záujmu.


   Certificate Tantra Eseence screen Sannyas Ninad Screen Sky Dancing Tantra Screen

   UMENIE MILOVAŤ

   Nahliadnite a naučte sa umeniu milovať. Objavte svet Tantry, svet potešenia, intimity a vedomej sexuality.

   VAŠE PRÍBEHY

   Emocionálne fotografie, ktorá ťa vezmú do sfér skutočného emočného plynutia, vyjadrenia tažko vyjadriteľného a zhmotnovania vytúženého.

   FILM O TANTRE

   Viac ako 40-minútový dokument vás uvedie do práce a životného poslania Alana Lowena, vyštudovaného psychológa, ktorý sa už desiatky rokov venuje organizovaniu zážitkových workshopov a dlhodobých tréningov s názvom Umenie bytia.

   KAM NA TANTRU?

   Zážitkové zvedomovanie základných životných tém do našich životov a do partnerstva, v zmysle výroku “Nájsť spriaznenú dušu je veľmi zaujímavé, ale takmer nemožné. Spriaznenú dušu je však možné vytvoriť.

   SEXUALITA LÁSKA VEDOMIE UMENIE SPIRITUALITA
   X