Intuícia Ženy

Tantrický workshop pre ženy

Nalaďovanie sa na svoj vnútorný hlas, na svoju intuíciu v kruhu žien a v čase začínajúcej jesene. Prebudíme tretie ženské silové centrum, ktoré nám môže pomôcť žiť svoju ženskosť a jej mystérium ešte hlbšie. Otvoríme sa našej prirodzenej liečivej schopnosti a vypočujeme šepot nášho srdca, lona, tela a duše.

Čo môžete zažiť?

➢ Cez hlboké tantrické techniky rozprúdime našu tvorivú životnú energiu, ktorá nám pomôže priniesť vhľady z jednotlivých častí nášho bytia.

➢ Zapojíme vnútorné vhľady, spontánnosť, hravosť, hĺbku a tiež pohyb, dych a hlas. Ich častým efektom je premena energie a odbúranie stagnácií, ktoré nám často bránia v počúvaní nášho vnútorného hlasu a v želaných posunoch v našom živote.

➢ Doprajeme si vyživujúce techniky a masáže, ktoré pohladia naše telo a dušu v bezpečnom kruhu žien.

➢ Cez ľahkosť a hravosť, zdieľanie, tanec, meditácie a rituály ukotvíme našu skúsenosť, aby sme našu intuíciu začali počúvať aj v bežnom živote.

🍀 Prijmite pozvanie venovať si čas a priestor na starostlivosť o seba, dovoliť si zažiariť a zažiť sebaprijatie a lásku k sebe.

“Tvorenia budúcnosti sa účastníme ctnosťou našej predstavivosti i schopnosťou reagovať na nové možnosti a tiež tým, ako ich prevádzame zo sféry imaginácie a skúšame ich realizovať.”

Rollo May

 

INFO

Pre koho je seminár

Pre ženy, ktoré majú chuť cez tantru znovu v sebe objaviť posvätnosť a posilniť svoju ženskú esenciu, vyžarovanie a začať dôverovať svojmu vnútornému hlasu.

Pre ženy, ktoré by si rady darovali čas a priestor pre seba, aby sa znovu vrátili k sebe, k svojim túžbam, aby znovu mohli fungovať vo svete posilnenejšie a šetrnejšie k sebe.

Pre ženy, ktoré chcú znovu prebudiť svoju intuíciu a zapáliť iskru vášne pre život, pre lásku, pre seba.

Všetky techniky su vhodné aj na domáce použitie a tak si odnesiete domov balíček nástrojov ako sa ďalej o seba s láskou starať a ďalej pracovať so svojou tvorivou energiou.

Facilitátorka

Skupina prebieha pod vedením lektorky

Mgr. Lucia Pajszerová Dipl. PW

Ma prem rani

Tantra a Procesová Práca

“Tá, ktorá všade otvára okná” – je jej ajurvédske meno a vystihuje aj podstatu jej prácu s ľuďmi a samozrejme aj samej so sebou. Metaforické otváranie okien do dlho nevetraných priestorov, vpúšťanie svetla a sviežej energie tam, kam sme už dávno zabudli vojsť.

Akreditovaná lektorka tantry pod vedením učiteľky ma Ananda Sarity.

Diplom z Procesovej práce a pôvodné štúdium Liečebnej Pedagogiky dopĺňajú celkový štýl práce s ľuďmi, na ceste k sebapoznaniu.

INFO

Termín a miesto stretnutia

18.10 - 20.10.2024

Registrácia v piatok 17:30 s programom do cca 21:30. Sobota 9:30 - 21:30 Nedeľa 9:30 - 15:00

STRETNEME SA V :

Štúdio Jakaí
Bakošova 1,

Lamač, Bratislava

ŠTÚDIO JAKAÍ

Cena za seminár

EARLY BIRD Cena semináru

189 Platí do 1.10.2024., neskôr platí cena 209,-EUR
  • Registruj sa teraz

REGISTRÁCIA

Záväzná registrácia

Informácia pre užívazeľov G-mailu

Po zaslaní registrácie vám obratom zašleme email s inštrukciami. Nakoľko ide o automatickú odpoveď, prosím preverte si aj reklamné priečinky.

Ak vám email nebol doručený, pravdepodobne ste zadali vašu emailovú adresu nesprávne.

Zostaňte s nami v kontakte

Prihlásením sa do odberu noviniek budete informovaní medzi prvými.

×