Cesta Milencov

Väčšina ľudí zažíva v živote dve silné energie. Lásku a sex.

Ponúkame vám sériu troch nadväzujúcich víkendových seminárov, kde sa pozrieme na hlbšiu úroveň týchto partnerských tém.

Čo môžete zažiť?

➢ V nežnej forme cez zážitok máte možnosť naučiť sa ako nabúdzať telo energiou, ako ju využiť pre vás samotných alebo pre váš vzťah.

➢ Budete mať možnosť objaviť svet intimity a vedomej sexuality, plného prebudenia a zmyselných zážitkov. A to všetko s pocitom posvätnosti, žiariacej v každej jednej bunke tela.

➢ Prevedieme vás transformačným procesom, ktorý je postavený na prijatí tém dotýkajúcich sa našej sexuality, ktoré sú pre nás vzdialené a tým pádam kontrolujú a brzdia naše hlbšie prežívanie nášho intímneho života.

➢ Otvoríme dvere poznaniu ako pripraviť telo na hlboké orgazmické prežitky a celotelový orgazmus.

Napriek týmto intímnym témam, sex nie je súčasťou žiadneho semináru.

Cyklus Cesta MIlencov je vhodný pre páry, ktoré cítia že v živote by sa radi posunuli bližšie k sebe a do väčšej hĺbky pri prežívaní intímnych momentov.

Pre jednotlivcov ponúka výborné zdroje pre osobný rozvoj a do prípadného ďalšieho partnerstva.

Láskou nazývame celé spektrum vzťahov medzi nebom a zemou.

Na tej najpozemskejšej úrovni je láskou sexuálna príťažlivosť a tu sa mnoho z nás zasekne, pretože naša podmieňenosť zaťažila našu sexualitu množstvom očakávaní a potláčania.

V skutočnosti je najväčším problémom našej sexuálnej lásky, že nevydrží príliš dlho. A až keď sme schopní tento fakt prijať, môžeme skutočne lásku osláviť takú aká je – privítať ju, keď je tu a s vďačnosťou sa s ňou rozlúčiť, keď odíde.

S tým, ako budeme dozrievať, môžeme ochutnávať lásku, ktorá je za sexualitou, a ktorá rešpektuje jedinečnosť toho druhého.

Žačneme chápať, že nám náš partner často slúži ako zrkadlo, odrážajúce nepoznané aspekty nášho hlbšieho ja, a tak nám pomáha stať sa celistvým.

Takáto láska je založená na slobode – nie očakávaniach alebo potrebe. Jej krídla nás nesú stále vyššie, k univerzálnej láske, ktorá vníma všetko ako jeden celok.

OSHO

Martin a Lucia.

Sme partneri, ktorí si vybrali Tantru ako životnú cestu. Žiť Tantrou a zároveň inšpirovať druhých v našich každodenných životných situáciách. Zdieľať zážitkami nadobudnuté skúsenosti, to je naša cesta.

Sme členmi medzinárodnej Tantrickej školy Tantra Essence Teaching Faculty. Viac informáci o nás najdete tu.

Víkendové semináre Cesty Milencov

I. Prebudenie tela

Sloboda, emócie, životná sila, vedomý dotyk, prebudenie energie a tela. Zažiť a nechať plynúť vás pozývame na tantrický workshop “Prebudenie tela”, ktorý je veľmi vhodný ako úvodný workshop na nastúpenie tantrickej cesty.

II. Prebudenie cesty milencov

Možnosť objaviť svet intimity a vedomej sexuality, plného prebudenia a zmyselných zážitkov. A to všetko s pocitom posvätnosti, žiariacej v každej jednej bunke tela. Práca na Prebudení cesty milencov prináša: párové rituály na obohatenie partnerského života otvorenie čakier na prežívanie orgazmického potenciálu v celom tele poznanie ako

III. Prebudenie orgazmického potenciálu

Transformačný proces, ktorý je postavený na prijatí tém dotýkajúcich sa našej sexuality, ktoré sú pre nás vzdialené a teda kontrolujú a brzdia hlbšie prežívanie našej intimity. Práca na Prebudení orgazmického potneciálu prináša: prípravu tela na vedenie energie smerújúce k celotelovým orgazmickým zážitkom energetické preliečenie panvy a oblasti