Práca s telom

Existuje mnoho masážnych techník, a tieto naše sú zamerané na integráciu zmyselnosti, lásky a spirituality.

Deje sa to ľahko a prirodzene, keď neexistuje snaha dosiahnuť cieľ a keď sa prebudia energie celého čakrového systému.

Možnosti práce s telom

Tantrická práca s telom

Kundalíni, Chi, Prana, Živa, (a ďalšie pomenovania životnej energie) je základnou zložkou nášho života. Má ohromnú silu a veľké možnosti jej využitia.

Prebudenie zmyslov

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Vaše zážitky

Tetelím se blahem! Tento český výraz asi najlepšie vystihuje môj pocit po masáži.

Môžem celkom s istotou a úplne bez nadsádzky povedať, že som objavila Ameriku. A to som si myslela, že ma už nič podobné v živote nestretne.

Cítila som sa mizerne, bola som energeticky na samom dne a hľadala som možnosť ako sa z toho vymaniť. Keď som objavila vaše stránky a našla odpovede, povedala som si, že snáď ma toto môže aspoň z časti dostať späť.

Výsledok ma ohromil. Stačila jedna taoistická masáž dostatočne dlhá a naozaj veľmi kvalitná a ja som tak neuveriteľne naplnená energiou, že veci, ktoré sa mi zdali byť prednedávnom nemožné, dnes fungujú a veľmi dobre.

Ak by to bolo len trošku možné, tak by som to každému a nielen ľuďom, ktorí majú problém, ale naozaj každému kto chce zažiť niečo mimoriadne silné, maximálne príjemné a nezabudnuteľné veľmi odporučila.

Títo ľudia ma posunuli na iný level.
Ja ďakujem.

Po masáži som prešla sebareflexiou, musela som niečo pochopiť a prijať. Dejú sa so mnou od stretnutia s Vami veľmi zaujímavé veci. Ako keby sa mi otvorili zmysli a naštartovalo “tretie oko”. Mám pocit, že sa prebúdzam a naberám tempo.

Potrebovala som sa na to vyspať a získať tak trochu nadhľadu, lebo včerajší príval energie mi pri ceste naspäť dal krídla /ako Red bull :-))/ a musela som sa poriadne potrápiť s koncentráciou na cestu.

Jedna z vecí, ktorá sa mi včera stala, bolo zrúcanie mojich vnútorných bariér. Ako každý človek i ja mám svoje sny a ciele, ale doteraz som vždy narážala na akúsi pomyselnú stenu, ktorá mi bránila uskutočniť a žiť to, po čom som túžila. Teraz mám pocit, že tá bariéra padla a moje sny sa stávajú realitou.

Môžem povedať, že odkedy som sa prvý krát stretla s tantrou až doteraz, vždy išlo o stretnutie s láskou resp. Láskou v rôznych podobách. Vždy to bolo čarovné a rajské.

To, čo som prežila včera je fantastické a tak, ako som išla na masáž s pocitom, že pomôže, že uzdraví moju dušu,
tak verím, že je to len začiatkom niečoho fantastického, čo ma ešte len čaká a čo už vchádza do môjho života.
Ešte raz Ti z celého srdca ďakujem, aj Tvojim liečivým rukám.

Tantrická masáž je ďalší rozmer. Sme zvyknutí robiť veci rýchlo, viac vecí naraz a stáva sa, že v rýchlosti minieme cieľ. Tantrická masáž je intenzívny individuálny zážitok, ktorý otvára ďalšie dvere. Za nimi je naše skutočné telo, definované enormným množstvom energie. To, na čo je naše telo bežne zvyknuté, je len povrch.

Tantra, resp. tantrická masáž je pre mňa intenzívny, hlboký a úprimný dialóg s celým telom, ktorý prebieha formou dotyku. Okrem toho, že tento dotyk je neuveriteľne príjemný, spôsobuje oveľa hlbšie precítenie a má dlhodobý efekt, je len veľmi málo porovnateľný s klasickou masážou. Naučí vnímať telo inak, s úctou a láskou. Uvedomovať si jeho možnosti, reakcie, potreby.

Tantrická masáž je energizujúci a oslobodzujúci pôžitok, a tiež začiatok cesty k tomu, ako vnímať svet nielen očami, ale naozaj celým telom.

Musím povedať, že som celá hotová už tretí deň po absolvovaní masáže. Som tak strašne kľudná a pokojná a spokojná a šťastná. Nieže by som sa inak dáko rozčuľovala inokedy, ale teraz je to výnimočné. Vlastne všetko čo som v piatok zažila bolo výnimočné a intenzívne a stále to trvá…

Aj keď mám perný víkend, predsa sú v ňom aj chvíľky, keď som sama a môžem vnímať co sa vlastne od piatku vo mne deje. Je vo mne niekoľko veľmi silných zážitkových momentov. Tieto sa kĺžu v čase ako vlny celou mojou mysľou a telom. Predstavujú také tiché a hlboké šťastie, že ma to občas dojme k slzám.

Najsilnejší je pocit z tvojho hlbokého prijatia mňa s mojím bytím a dušou. Potom je to obohacujúci vnem z dotykov, mužskou rukou, mužskou energiou – pevnou a pritom “nie žiadúcou”…

Som taká stíšená a občas cítim smútok. Neviem ho celkom definovať…je to asi tá druhá strana šťastia. Pritom, keď som si povedala, že ti napíšem feedback, tak opäť cítim radosť – asi z možnosti zdieľania.

Rovnako som ti vďačná za rozhovor, osvetlil mi pôvod mojich pocitov zranenia… túžim odpustiť obom rodičom. K obom cítim viac lásky, veď ani oni za to nemôžu… Meditáciu som včera mam hlbokú, bola som aj unavená, tak ma bralo do spánku..chcem v nich pokračovať…dúfam, že tak budem viac prežívať lásku sama k sebe a učiť sa nájsť rovnováhu medzi prijímaním a dávaním.

Ďakujem Bohu a tebe za všetko, čo sa u mňa rozbehlo.

Aké sú možnosti?

Tantrické učenie pozná veľké množstvo masáží a práce s telom a preto naša prax v prvom rade obsahuje úvodný rozhovor, kde sa ako bytosť, ako človek nachádzate vo vašom živote a čo vás na masáž priviedlo. Potom sa vám masáž alebo iný zážitok “namieša” na mieru, aj s ohľadom, ako viete pracovať s vlastnou energiou.


Práca s telom alebo masáže trvajú 60 – 180 min, podľa procesu prijímajúceho. Tieto techniky odporúčame každému, kto má záujem o spoznávanie vlastného energetického systému. Je to vhodný úvod do sveta práce s vlastnou životnou energiou.

Cenník

Na masáž alebo prácu s telom je možné prísť do našich priestorov na Obchodnú ulicu v Bratislave.

Na individuálnu aj párovú masáž sa môžete objednať v pracovné dni od 11:00 – 20:00.

Je vhodné si na masáž aj s cestou vyhradiť cca 3 hodiny a po masáži si dopriať už len kľud a priestor na vnímanie procesu.

OBJEDNAŤ TERMÍN.

jan
feb
mar
apr
máj
jún
júl
aug
sep
okt
nov
dec
2024
2025
2026
2027
Po
Ut
St
Št
Pi
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

NENAŠLI STE TERMÍN? NAPIÍŠTE NÁM SPRÁVU.

Napíšte nám
reCAPTCHA