Intímne Umenia Doma

Ak sme v dávnejšej minulosti navštevovali terapiu, znamenalo to že niečo s nami nie je v poriadku. Stali sme sa pacientom, ktorého snahou bolo adaptovať sa do “normálneho” života.

Slovo normálny však pochádza z významu “väčšinový“. A to, že je niečo normálne, teda väčšinové nemusí znamenať, že je to aj správne. Znamená to iba, že je to akceptované väčšinou spoločnosti.

V dnešných dňoch je bežné mať pravidelné alebo občasné stretnutia s ľudmi, ktorí nám pomáhajú plynúť životom ako rôzni mentori, koučing je na veľkom vzostupe a rovanko prirodzené je aj mať trénera / trénerku v posiľňovni, ktorí nás vedú cestou budovania fyzického tela. Bez toho aby nám pripadalo, že s nami nie je niečo v poriadku.

Vedeli by ste si predstaviť podobne trénovať aj svoju životnú a sexuálnu energiu?

Čo je Tantra?

Tantra je životný štýl, ktorý vzájomne prepája náš milostný život, našu lásku a našu spiritualitu. A toto je alchimické prepojenie, ktoré môžeme využiť v každom aspekte nášho každodenného života.

Prepájame spoločne viac mužsky orientovanú cestu meditácie a všímavosti a prepájame to spolu so žensky orientovanou cestou lásky a oddanosti.

Tantru zažívame, keď sa tieto dve cesty stretnú a môžeme to aplikovať na milovanie, lásku a vzťah, celý čakra systém, kundalini energiu, rozšírené stavy vedomia a dokonca aj v aspektoch nášho každodenného života.

Kurzy v slovenčine

Hormon Yoga pre ženy

Rovnováha Živosť Energia Hormonalna jogová terapia je holistický liečebný systém vychádzajúci z tradičných jogových techník (asán), dychových cvičení (pranajamy) a tibetských technik práce s energiou. Aktivuje či obnovuje tvorbu ženských pohlavných hormónov. Čo je hormon yoga? Pozri si video. Pripravené na expanziu energie? Objavte cvičenie, ktoré vám

Tantrická dotyková meditácia

Pripravení na skúmanie elektrizujúcich dotykov? Objavte dotyky ktoré ženy milujú a mužom poskytujú hĺbku precítenia vlastného tela. Telo je vždy v prítomnom okamihu. Prostredníctvom potešenia z pohladenia môžete vstúpiť do hlbokej meditácie. ZAČAŤ HNEĎ V kurze nájdete ZAČAŤ HNEĎ

Masáž erotogénnych zón pre ženy

Vyživujúca podpora pre otvorenie sa potešeniu, vedúce k väčšej schopnosti zažívať celotelové orgazmické zážitky.

Starostlivosť o prsia

❁ Zcitlivenie nervových dráh priamo prepájajúcich bradavky a klitoris čo rozprúdi cirkuláciu energie. ❁ Prepojenie celého tela s našou vnútornou extázou. ❁ Prevencia pred vznikajúcimi cystami alebo inými vážnejšími problémami prsníkov.

Prehlbovanie intimity

Inšpirácia na vedomejší a pomalší intímny zážitok cez tvoju vlastnú skúsenosť.

Vaginálne seba-mapovanie

Čo je vaginálne mapovanie? Vaginálne mapovanie (nazývané aj Jóni mapping, Jóni terapia alebo Jóni masáž), je akupresúrna technika, ktorá pomáha revitalizovať vagínu, odstrániť napätie, traumatické zážitky a prebudiť väčšiu citlivosť Jóni.

Prineste si Tantru do svojho súkromia. Online Kurzy sú jedinečnou príležitosťou ako obohatiť svoj život a nastúpiť na unikátnu cestu spoznávania seba, partnera a vzťahov ktoré žijeme .

Kurzy ktoré u nás nájdete vedieme aj v reálnom prostredí v skupinách a zúročili sme tu aj naše dlhoročné skúsenosti z fotografie a filmovej tvroby. Hodnotný obsah prinášame vo vysokej obrazovej a estetickej kvalite.

Kurzy v angličtine

Goddess Essence

Priestor pre ženy, ktoré by radi rozvinuli svoj potenciál žiť svoj život viac extaticky. A to všetko formou žážitku rozvíjania vašej ženskosti pomocou Tantrických princípov v 13tich lekciách.

Umenie milovať

Nahliadnite a naučte sa umeniu milovať. Objavte svet Tantry, svet potešenia, intimity a vedomej sexuality. Zažívajte život v jeho plnosti.

Lucia a Martin - tvorcovia Intímnych Umení
Lucia a Martin - tvorcovia Intímnych Umení

Profesionálny štandard

Za profesionálne spracované videí je zodpovedný úspešný fotograf a filmár Martin Vrabko a jeho tím.

Kurzy MASÁŽ EROTOGÉNNYCH ZÓN, STAROSTLIVOSŤ O PRSIA A PREHLBOVANIE INTIMITY ktoré sú v našej ponuke, sú malou ukážkou celkových komplexnných kurzov v angličtine, ktoré sme pre Saritu vytvorili ako produkčný a filmársky tím.

Ak by ste sa po absolvovaní tejto ochutnávky rozhodli aj pre pokračovanie v celom kurze, odpočítame vám túto platbu v jej plnej výške a navyše vo vnútri kurzu nájdete aj daľší extra cenový bonus.

Koho prinášame do vášho súkromia?

MA ANANDA SARITA je renomovaná, svetoznáma tantrická učiteľka a žiačka tantrického majstra OSHA s viac ako 30 ročnou praxou. Svoju múdrosť a poznatky odovzdáva cez metódy a praktiky aj vo forme online kurzov. Viac sa o nej dočítate na stránkach Tantra Essence.

Ma Ananda Sarita - Tantra Master
Ma Ananda Sarita - Tantra Master

Sarita vraví o online programe:
“Rada by som vám predstavila jedinečnú a vzrušujúcu príležitosť otvoriť dvere k vzácnym Tantrickým nástrojom a technikám, pomocou ktorých je možné zažívať hlboké naplnenie.

Vytvorila som autorské semináre, ktoré už roky pomáhajú párom aj jednotlivcom po celom svete. Toto moje učenie je praxou vyskúšané, overené a stelesňuje hlboké transformačné metódy. Zároveň ponúka živý most medzi dávnymi technikami a moderným prístupom k téme.

Verím, že sú to jedeny z najsilnejších a najkrajšie spracovaných dostupných Tantra online kurzov.