Intímne Umenia Doma

Ak sme v dávnejšej minulosti navštevovali terapiu, znamenalo to že niečo s nami nie je v poriadku. Stali sme sa pacientom, ktorého snahou bolo adaptovať sa do “normálneho” života.

Slovo normálny však pochádza z významu “väčšinový“. A to, že je niečo normálne, teda väčšinové nemusí znamenať, že je to aj správne. Znamená to iba, že je to akceptované väčšinou spoločnosti.

V dnešných dňoch je bežné mať pravidelné alebo občasné stretnutia s ľudmi, ktorí nám pomáhajú plynúť životom ako rôzni mentori, koučing je na veľkom vzostupe a rovanko prirodzené je aj mať trénera / trénerku v posiľňovni, ktorí nás vedú cestou budovania fyzického tela. Bez toho aby nám pripadalo, že s nami nie je niečo v poriadku.

Vedeli by ste si predstaviť podobne trénovať aj svoju životnú a sexuálnu energiu?

Čo je Tantra?

Tantra je životný štýl, ktorý vzájomne prepája náš milostný život, našu lásku a našu spiritualitu. A toto je alchimické prepojenie, ktoré môžeme využiť v každom aspekte nášho každodenného života.

Prepájame spoločne viac mužsky orientovanú cestu meditácie a všímavosti a prepájame to spolu so žensky orientovanou cestou lásky a oddanosti.

Tantru zažívame, keď sa tieto dve cesty stretnú a môžeme to aplikovať na milovanie, lásku a vzťah, celý čakra systém, kundalini energiu, rozšírené stavy vedomia a dokonca aj v aspektoch nášho každodenného života.

Kurzy v slovenčine

Tantrická dotyková meditácia

Pripravení na skúmanie elektrizujúcich dotykov? Objavte dotyky ktoré ženy milujú a mužom poskytujú hĺbku precítenia vlastného tela. Telo je vždy v prítomnom okamihu. Prostredníctvom potešenia z pohladenia môžete vstúpiť do hlbokej meditácie. ZAČAŤ HNEĎ V kurze nájdete ZAČAŤ HNEĎ

Masáž erotogénnych zón pre ženy

Vyživujúca podpora pre otvorenie sa potešeniu, vedúce k väčšej schopnosti zažívať celotelové orgazmické zážitky.

Starostlivosť o prsia

❁ Zcitlivenie nervových dráh priamo prepájajúcich bradavky a klitoris čo rozprúdi cirkuláciu energie. ❁ Prepojenie celého tela s našou vnútornou extázou. ❁ Prevencia pred vznikajúcimi cystami alebo inými vážnejšími problémami prsníkov.

Prehlbovanie intimity

Inšpirácia na vedomejší a pomalší intímny zážitok cez tvoju vlastnú skúsenosť.

Vaginálne seba-mapovanie

Čo je vaginálne mapovanie? Vaginálne mapovanie (nazývané aj Jóni mapping, Jóni terapia alebo Jóni masáž), je akupresúrna technika, ktorá pomáha revitalizovať vagínu, odstrániť napätie, traumatické zážitky a prebudiť väčšiu citlivosť Jóni.

Prineste si Tantru do svojho súkromia. Online Kurzy sú jedinečnou príležitosťou ako obohatiť svoj život a nastúpiť na unikátnu cestu spoznávania seba, partnera a vzťahov ktoré žijeme .

Kurzy ktoré u nás nájdete vedieme aj v reálnom prostredí v skupinách a zúročili sme tu aj naše dlhoročné skúsenosti z fotografie a filmovej tvroby. Hodnotný obsah prinášame vo vysokej obrazovej a estetickej kvalite.

Kurzy v angličtine

Goddess Essence

Priestor pre ženy, ktoré by radi rozvinuli svoj potenciál žiť svoj život viac extaticky. A to všetko formou žážitku rozvíjania vašej ženskosti pomocou Tantrických princípov v 13tich lekciách.

Umenie milovať

Nahliadnite a naučte sa umeniu milovať. Objavte svet Tantry, svet potešenia, intimity a vedomej sexuality. Zažívajte život v jeho plnosti.

Lucia a Martin - tvorcovia Intímnych Umení
Lucia a Martin - tvorcovia Intímnych Umení

Profesionálny štandard

Za profesionálne spracované videí je zodpovedný úspešný fotograf a filmár Martin Vrabko a jeho tím.

Kurzy MASÁŽ EROTOGÉNNYCH ZÓN, STAROSTLIVOSŤ O PRSIA A PREHLBOVANIE INTIMITY ktoré sú v našej ponuke, sú malou ukážkou celkových komplexnných kurzov v angličtine, ktoré sme pre Saritu vytvorili ako produkčný a filmársky tím.

Ak by ste sa po absolvovaní tejto ochutnávky rozhodli aj pre pokračovanie v celom kurze, odpočítame vám túto platbu v jej plnej výške a navyše vo vnútri kurzu nájdete aj daľší extra cenový bonus.

Koho prinášame do vášho súkromia?

MA ANANDA SARITA je renomovaná, svetoznáma tantrická učiteľka a žiačka tantrického majstra OSHA s viac ako 30 ročnou praxou. Svoju múdrosť a poznatky odovzdáva cez metódy a praktiky aj vo forme online kurzov. Viac sa o nej dočítate na stránkach Tantra Essence.

Ma Ananda Sarita - Tantra Master
Ma Ananda Sarita - Tantra Master

Sarita vraví o online programe:
“Rada by som vám predstavila jedinečnú a vzrušujúcu príležitosť otvoriť dvere k vzácnym Tantrickým nástrojom a technikám, pomocou ktorých je možné zažívať hlboké naplnenie.

Vytvorila som autorské semináre, ktoré už roky pomáhajú párom aj jednotlivcom po celom svete. Toto moje učenie je praxou vyskúšané, overené a stelesňuje hlboké transformačné metódy. Zároveň ponúka živý most medzi dávnymi technikami a moderným prístupom k téme.

Verím, že sú to jedeny z najsilnejších a najkrajšie spracovaných dostupných Tantra online kurzov.