Intímne Umenia Doma

Pripravili sme pre vás rôzne druhy obsahu zameraného na obohatenie vášho intímneho, partnerského či individuálneho života.

Predplatným získate prístup k našim autorským online kurzom, cvičeniam a meditáciám pre domácu prax, autorským článkom a inšpiratívnym emocionálnym fotopríbehom. Obsah priebežne tvoríme a dopĺňame.

Platbou 45€ získate prístup k zamknutému obsahu na 365 kalendárnych dní.

Podmienky predplatného

  • Platbu môžete realizovať buď platobnou kartou, systémom PAY PAL alebo prevodom na náš účet.
  • Členstvo môžete kedykoľvek zrušiť, prístup vám stále ostáva na 365 dní.
  • V prípade že sa rozhodnete vašu platbu stornovať, je to možné do 14 dní od vašej úhrady.
  • Vaše predplatné bude obnovované automaticky raz ročne.

Online Kurzy Intímnych umení


Pripravujeme

Pripravujeme - Jar 2021

Zážitky blízkosti

Hravé spôsoby ako zažívať blízkosť prirodzene s využitím tantrických princípov. Otvoríme dvere do sveta energií a tela, kominikácie, zmyslových vnemov, rovnováhy a plynutia. Kurz je vhodný pre začiatočníkov na tantrickej ceste.

Prejsť na kurz

Pripravujeme Leto 2021

Cesta milencov

Pokročilejšie nástroje na expanziu v partnerskom živote. Program je vhodný pre páry, ktoré cítia že v živote by sa radi posunuli bližšie k sebe a do väčšej hĺbky pri prežívaní intímnych momentov. Pre jednotlivcov ponúka výborné zdroje pre osobný rozvoj a do prípadného ďalšieho partnerstva.

Prejsť na kurz

Pripravujeme - Jeseň 2021

Prebudenie Draka

Kurz pre ženy na tému prebudenie dračej sily v ženskom svete.

Prejsť na kurz


Články so zamknutým obsahom

Iniciácia svalu panvového dna Pubococcygeus

Práca s panvovým dnom. Cvičenie na objavenie a precvičovanie PC svalu – Pubococcygeus. Popis a inštrukcie sú na pripomenuntie pre tých, čo ste ho absolvovali na našich skupinách. Pokračovanie v obsahu je prístupné exkluzívne pre predplatiteľov portálu Intímne Umenia Doma. Predplatné obsahuje prístup ku všetkým online kurzom,

Uvoľnenie tela dotykom

Uvoľnenie tela dotykom je séria dotykov a masážných techník z workshopu “Prebudenie tela”.

Meditácia dotykom

Meditácia dotykom pochádza zo súboru tantrických meditácia Vigyan Bhairav Tantra. Telo je vždy v prítomnom okamihu. Cez potešenie byť v hladení a v dotyku môžeme vstúpiť do hlbokej meditácie. Ak sme hlboko v prítomnosti, môžeme sa ocitnúť v stave bez času. Kde niet času, tam niet mysle. Ako pri zažívaní orgazmu. Meditácia ponúka otvorenie dverí do prežitku večného života.

Kundalini Meditácia

Kundalíny meditácia je sestra OSHO dynamickej meditácie. Jinový spôsob otvárania kundalíny energie a následne ponorenia sa do hlbokého a tichého priestoru v úplom odovzdaní sa.

Dynamická meditácia

Oshova dynamická meditácia prináša vynikajúci nástroj, ako v dnešnej dobe plenej napätia a premýšlania uvoľniť telo aj ducha. Sedieť a meditovať nestačí. Je to veľmi dôležitý krok na ceste transformácie.

Celotelový orgazmus

Na to aby telo bolo schopné vpustiť orgazmické energie ďalej do tela za oblasť pánvy, je nutné úplné fyzické uvoľnenie tela. Toto cvičenie ponúka prípravu tela na prežívanie extatických orgazmických zážitkov.

Jin Jang vo vzťahu

Odhaľte svoje skryté túžby. V bežnom živote sa nám často stáva, že sa stretávame s nezhodami, prípadne s odlišnými postojmi dvoch ľudí na určitú situáciu. Vo väčšine prípadov to končí buď vzájomnou dohodou, menšou hádkou, pri ktorej to nakoniec niekto vzdá a podriadi sa druhej strane, prípadne

Fotogalérie a foto príbehy.