TANTRA – Cesta vnútornej premeny, cesta lásky

Ako začať s Tantrou?

Úvodný zážitkový večer s ochutnávkou esencie tantry. Slovami a skúsenosťou sa dotkneme tejto spirituálnej cesty, ktorá je cestou od sexu k nadvedomiu.

Základ u všetkých smerov tantry je vždy rovnaký. Používa sexuálnu energiu k rastu osobnosti a k napojeniu sa na zdroj – na božskú podstatu partnera a cez neho na Božské esencie vesmíru.

V dnešnej dobe môže tantra nesmierne obohatiť partnerský život a posunúť fyzický sex do inej dimenzie.

Tantra prináša zmenu na všetkých úrovniach života cez otvorenie sa láske. Tantra nám ponúka nové pohľady na nás samotných, na naše telo, na energie v ňom prúdiace, na našu sexualitu, na partnerské vzťahy a na celkom iný pohľad na fungovanie spoločnosti.

Tantra by sa dala zadefinovať aj ako “Láska a meditácia“. Sú to však len slovné ukazovateľe na nepopísateľné. Autentický zážitok je jediná tantrická esencia, ktorú prináša toto učenie a nie náhodou sa tantra čoraz viac dostáva do povedomia v našej západnej civilizácii, plnej stresu a nezdravých životných návykov.

Tantra nám ponúka oslobodenie a rešpekt seba samých, takých aký sme a tam, kde práve sme. Nie je treba nikam ísť alebo nasledovať žiadne dogmatické spoločenstvá či už politické alebo náboženské. Tantra vnáša do života slobodu, ale aj zodpovednosť.

Ďalší dôležitý aspekt tantrickej cesty je jej harmónia a vyváženosť medzi mužským a ženským pólom a v stretnutí týchto polarít v jeden celok.

Priebeh úvodného večera

Čas je rozdelený na dva bloky a súčasťou úvodného večera sú aj jednoduché praktické cvičenia.
1. teoretická časť cca 60 minút
2. Praktická časť cca 120 minút

Termín

PRIPRAVUJEME

Čo so sebou

Voľné a pohodlné oblečenie.
Otvorenú myseľ a chuť zakúsiť niečo nové.

Miesto prednášky

Štúdio JAKAÍ – Centrum jogy a vzdelávania
Bakošova 1
841 03 Bratislava – Lamač

Cena

v štúdiu Jakai 12,- €

Obsadenosť

Kapacita v štúdiu Jakai je 32 miest. Rezerváciu garantujeme uhradením registračného poplatku.

Registrácia

Registráčný formulár zverejníme s novým dátumom úvodného večera. Prihlásením sa do odberu noviniek budete informovaní medzi prvými.


Mám záujem odoberať informácie a novinky

Seminár prebieha pod vedením lektorov:

Martin Vrabko
Venuje sa tantre od roku 2004, má za sebou niekoľko ročných tantrických výcvikov plus množstvo rôznych seminárov, kurzov, asistencií na seminároch.

Tantra teacher training absolvoval v rokoch 2015-2016 a momentálne vedie kurzy, semináre a sprevádza ludí aj individuálne na tantrickej ceste.

Lucia Pajszerová
Tantra teacher training absolvovala v rokoch 2017-2018 pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA.

Vyštudovala Liečebnú pedagogiku, momentálne je v poslednej fáze tréningu Proces Orientovanej Psychoterapie (Procesovej Práce).

Cesta tantry je pre nás s Martinom cesta zdravej sexuality a spoznávania seba samého/samej. Spoločne sme absolovovali 2-ročný tréning párovej Tantry a párových techník ako prehlbovať vzťah a objavovať úžasné hĺbky sexuálneho spojenia partnerov.

Svet tantrických workshopov a učiteľov pretkáva náš každodenný život a radi by sme tieto zážitky priniesli ľuďom ktorí majú o tantru záujem. Zároveň sa štúdium Procesovej Práce a Tantry prepája a možnosti sebapoznania dostávajú nové rozmery.

Úvod do Tantry na Art of Being festivale 2018

Úvodná prednáška ako začať s Tantrou – Satori Stage 2016

DSC_0454_2


UMENIE MILOVAŤ

Nahliadnite a naučte sa umeniu milovať. Objavte svet Tantry, svet potešenia, intimity a vedomej sexuality.

VAŠE PRÍBEHY

Emocionálne fotografie, ktorá ťa vezmú do sfér skutočného emočného plynutia, vyjadrenia tažko vyjadriteľného a zhmotnovania vytúženého.

FILM O TANTRE

Viac ako 40-minútový dokument vás uvedie do práce a životného poslania Alana Lowena, vyštudovaného psychológa, ktorý sa už desiatky rokov venuje organizovaniu zážitkových workshopov a dlhodobých tréningov s názvom Umenie bytia.

KAM NA TANTRU?

Zážitkové zvedomovanie základných životných tém do našich životov a do partnerstva, v zmysle výroku “Nájsť spriaznenú dušu je veľmi zaujímavé, ale takmer nemožné. Spriaznenú dušu je však možné vytvoriť.

SEXUALITA LÁSKA VEDOMIE UMENIE SPIRITUALITA
X