Pravidelné skupiny

Pravidelné skupiny v LOTUS YOGE & v štúdiu JAKAI

Na skupine sa venujeme opakovaniu a prehlbovaniu procesov z našich intenzívnych víkendových skupinových workshopov. Vytvárame priestor na osobné hlbšie zdieľania, a individuálnu prácu podporenú skupinovou dynamikou.

Pravidelnú skupinu vedú lektori Martin a Lucia alebo Andrea s tantrickým obsahom. Jeden krát v mesiaci Jozef s programom Yoga Undressed.

Môžete stretnúť ľudí s blízkym naladením sa na objavovanie nepoznaného a ľudí so záujmom o ponáranie sa do sveta magických hĺbok rôznych asepektov nášho života.

 

O aktuálnych termínoch, prípadne Vašej účasti sa môžete informovať na adrese: katarina.stubnova@intimi.sk , alebo  na tel.  0903 654 151.


 

Rezervácie na Tantrické skupiny a Yogu undressed

  • June26Tuesday
    Tantra Skupina Jakai
    available
    19:30 - 21:30Štúdio Jakai, Bakošova 1, 841 03 Bratislava – Lamač
    Tantrická skupina zameraná na hlbšiu prax nadväzujúcu na tantrickú cestu "Od sexu k nadvedomiu". Skupina je pravideľne v utorok a je otvorená tak účastníkom našich víkendových workshopov ako aj záujemcom bez predošlej tantrickej praxe.

Informácia o možnosti členstva v našom klube “Tantra v meste”

Pripravili sme pre Vás možnosť výhodného predplatného. Ako člen klubu „Tantra v meste“ získate za poplatok 50 Eur na mesiac vstup na všetky štvrtkové stretnutia na 1 kalendárny mesiac vopred do Lotus Yogy. To znamená najmenej 3x tantrickú session a 1 x yogu undressed. V niektoré mesiace to vychádza o stretnutie viac.

Členstvo je možné si obnoviť vždy na kalendárny mesiac vopred prihlásením sa emailom, alebo telefonicky. Platba je možná v hotovosti na mieste pri prvom vstupe.

UMENIE MILOVAŤ

Nahliadnite a naučte sa umeniu milovať. Objavte svet Tantry, svet potešenia, intimity a vedomej sexuality.

VAŠE PRÍBEHY

Emocionálne fotografie, ktorá ťa vezmú do sfér skutočného emočného plynutia, vyjadrenia tažko vyjadriteľného a zhmotnovania vytúženého.

DOKUMENT O TANTRE

Viac ako 40-minútový dokument vás uvedie do práce a životného poslania Alana Lowena, vyštudovaného psychológa, ktorý sa už desiatky rokov venuje organizovaniu zážitkových workshopov a dlhodobých tréningov s názvom Umenie bytia.

KAM NA TANTRU?

Zážitkové zvedomovanie základných životných tém do našich životov a do partnerstva, v zmysle výroku “Nájsť spriaznenú dušu je veľmi zaujímavé, ale takmer nemožné. Spriaznenú dušu je však možné vytvoriť.

SEXUALITA LÁSKA VEDOMIE UMENIE SPIRITUALITA
X