Iniciácia na Tantrickú cestu

Úvodná víkendová ochutnávka tantry ponúka inšpirujúcu iniciáciu do sveta tantry. Zábavnú, zmyselnú, plnú učenia a prekvapení.

Pomáha zvyšovať vedomie a citlivosť a pomáha otvárať srdce.

Učíme sa ako sa uvoľniť do väčšej a väčšej živosti a ako oceniť a nechať prejaviť posvätnosť v každom z nás.

Cesty Transformácie.

SK a CZ Tím Ciest Transformácie prináša tento zážitkový víkend ktorý je zároveň aj úvodným na komplexnej tantrickej ceste ceste – “Cesty transformácie / Posvätné telo, vášnivý duch“.

Predstavíme vám prax ktorú sme nadobudli pod vedením Johna Hawkena – tantrického učiteľa a šamana, ktorý za posledných 30 rokov doviedol tento systém k jeho silnému transformačnému potenciálu.

Cesty transformácie – je medzinárodný team, ktorý pod vedením Johna Hawkena ponúka tarnsformačné semináre a výcviky po celej európe.

Čo je Tantra?

Tantra je cesta pre všetkých, ktorí sa túžia otvárať životu viac a viac. Je pre všetkých, ktorí majú záujem o rozvoj vlastnej osobnosti v oblasti energie, vedomia, tvorivosti, sexuality.

Je to cesta pre všetkých, ktorí chcú liečiť oddelenie medzi sexom, srdcom a duchom a znovu pocítiť posvätnosť v nás samých.

Slovo tantra znamená “nástroj expanzie”. Tantra je staroveká tradícia, pochádzajúca z Indie a Tibetu, ktorá nás učí prijatiu našej sexuálnej energie, živosti a radosti ako spirituálnej cesty k otvoreniu brán vyššieho vedomia a extázy. V našej západnej civilizácii nám tantra tiež pomáhá liečiť naše sexuálne zranenia, či už pochádzajú z prílišnej kontroly, posadnutosti, zneužitia či potlačovania. Ukazuje nám, ako se tešiť z erotickej energie prostredníctvom zážitkov radostnej a meditatívnej bezcieľnosti.

Tantra uctieva jednotu medzi energiou a vedomím. Učí ako se napojiť na našu životnú energiu spôsobom, ktorý má moc zmenit naše životy a vniesť novú kvalitu živosti do sfér našeho každodenného prežívania.

Tantra nič neprikazuje, každý môže ísť svojím vlastným tempom. Je to neuveriiteľná cesta sebaobjavovania, sebaprijatia a konečne sebalásky.

Zámer víkendu.

Prostredníctvom tejto úvodnej ochutnávky by sme Vám radi ponúkli možnosť skúsiť a ochutnať o čom tantra je.

Piatok:

  • Hravým spôsobom, za pomoci dychu, pohybu a zámeru se napojíme na našu energiu tak, aby sme se dostali do kontaktu s našou živosťou, radosťou, vitalitou, so všetkým čo sa skrýva v našej sexuálnej životnej energii.
  • Tak, aby sa uvolnili naše strachy, napätia a naše srdce se otvorilo našemu neobmedzenému energetickému potenciálu.
  • Tento víkend začneme jemnou iniciáciou našich zmyslov formou rituálu, ktorý nás vezme preč od stavu kde bombardovanie informáciami v bežnom svete znecitlivujú naše oči, uši a zmysly, ktoré tak potrebujú viac a viac stimulácie, čo môže končiť už len ich zaplavením. Tantrická cesta nám dovolí zažiť jeden zmyslový podnet v jednom momente, aby sme ho mohli naplno ucítiť, ochutnať, meditovať nad ním. Zmysly nás vezmú hlboko do tela, do našej jemnosti, do tu a teraz, uvoľňujúc nás z tyranie minulosti a budúcnosti, do jednoduchosti prítomnosti.

Sobota:

  • Vydáme sa na cestu zážitku seba nielen ako fyzické bytosti, ale tiež ako bytosti energetické, hravo skúmajúc pôžitok plynutia s našou energiou a stretnutie a plynutie s druhými.
  • Tiež sa naučíme ako sa neidentifikovať s našimi hranicami a limitmi, ale s naším bytím ako plynutie energie, ktoré na seba môže vziať akúkoľvek formu.
  • Večer preskúmame čakry ako dvere k vnímaniu a interakcii s druhými a so svetom.

Nedeľa:

  • Naučíme sa základné tantrické praktiky pre energetické zdravie a pre plynutie energie našim telom a pre stretnutie sa s partnerom na všetkých troch úrovniach v pohlaví, v srdci a v duši.

Pre koho je seminár?

Pre káždého koho Tantra priťahuje. Ak to bude vaša prvá skúsenosť alebo pokračovanie započatej tantrickej cesty čakier, prípadne iných tantrických metód, budete mať možnosť sa ponoriť v zážitku do vlastného tela a precítiť jeho hĺbku adekvátne stavu vášho uvoľnenia.

Seminár je vhodný pre jednotlivcov aj páry a je postavený tak, aby ho mohli absolvovať aj jednotlivci, ktorí budú cvičenia zdieľať v páre. Páry sú vitané a rešpektované.

Na Tantrický workshop preferujeme vyrovnané mužské a ženské energie a preto budú jednotlivci prihlasovaní s ohľadom na počet mužov a žien už na seminár prihlásených. Toto pravidlo sa netýka párov a spolu prihlásených dvojíc (muž, žena).

Súčasťou workshopu nie sú dotyky na intímnych miestach ani pohlavný styk.

.

Seminár prebieha pod vedením lektorov:

Martin Vrabko
Venuje sa tantre od roku 2004, má za sebou niekoľko ročných tantrických výcvikov plus množstvo rôznych seminárov, kurzov, asistencií na seminároch.

Tantra teacher training absolvoval v rokoch 2015-2016 a momentálne vedie kurzy, semináre a sprevádza ludí aj individuálne na tantrickej ceste.

Lucia Pajszerová
Tantra teacher training absolvovala v rokoch 2017-2018 pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA.

Vyštudovala Liečebnú pedagogiku, momentálne je v poslednej fáze tréningu Proces Orientovanej Psychoterapie (Procesovej Práce).

Cesta tantry je pre nás s Martinom cesta zdravej sexuality a spoznávania seba samého/samej. Spoločne sme absolovovali 2-ročný tréning párovej Tantry a párových techník ako prehlbovať vzťah a objavovať úžasné hĺbky sexuálneho spojenia partnerov.

Svet tantrických workshopov a učiteľov pretkáva náš každodenný život a radi by sme tieto zážitky priniesli ľuďom ktorí majú o tantru záujem. Zároveň sa štúdium Procesovej Práce a Tantry prepája a možnosti sebapoznania dostávajú nové rozmery.

Cena semináru v centre Lovinka

CenyOsobaManželský / partnerský pár
Štandardná cena189€338€
Early Bird - prihlásenie sa a uhradenie zálohy do 60 dní pred začiatkom semináru149€258€
Strava - plná penzia a ubytovanie počas celého semináru. PIATOK - NEDEĽA77€154€

Vaše miesto bude garantované po zaplatení zálohy vo výške 69€. Po odoslaní registrácie zašleme informácie s údajmi na úhradu.

Pri zrušení vašej účasti po uhradení zálohy budeme účtovať storno poplatok vo výške 30€. Záloha je plne prenosná na inú osobu.

PROGRAM SEMINÁRU


Piatok
16:00 – 17:00 Registrácia účastníkov
17:30 – 19:00 Blok I

19:00 – 20:30 Večera
20:30 – 22:00 Blok II

Sobota
7:30 – 9:00 Ranná meditácia
9:00 – 10:00 Raňajky
10:00 – 13:30 Blok I
13:00 – 14:30 Obed
14:30 – 16:45 Blok II
16:45 – 17:00 Prestávka
17:00 – 19:00 Blok III
19:00 – 21:00 Večera
21:00 – 23:00 Večerný rituál
Nedeľa
10:00 – 13:00 Blok IV
13:00 – 14:00 Obed
14:00 – 15:15 Blok V
15:15 – 15:30 Prestávka
15:30 – 17:00 Blok VI
17:00 – 18:00 Ukončenie semináru

.

Registrácia na seminár.

Tantrická Iniciácia Lovinka 11.-13. október 2019
(Údaje ktoré potrebujeme na vystavenie faktúry)

Ďakujeme za registráciu. Pred jej odoslaním prosím potvrďte súhlas o spracovaní osobných údajov.

.

UMENIE MILOVAŤ

Nahliadnite a naučte sa umeniu milovať. Objavte svet Tantry, svet potešenia, intimity a vedomej sexuality.

VAŠE PRÍBEHY

Emocionálne fotografie, ktorá ťa vezmú do sfér skutočného emočného plynutia, vyjadrenia tažko vyjadriteľného a zhmotnovania vytúženého.

FILM O TANTRE

Viac ako 40-minútový dokument vás uvedie do práce a životného poslania Alana Lowena, vyštudovaného psychológa, ktorý sa už desiatky rokov venuje organizovaniu zážitkových workshopov a dlhodobých tréningov s názvom Umenie bytia.

KAM NA TANTRU?

Zážitkové zvedomovanie základných životných tém do našich životov a do partnerstva, v zmysle výroku “Nájsť spriaznenú dušu je veľmi zaujímavé, ale takmer nemožné. Spriaznenú dušu je však možné vytvoriť.

SEXUALITA LÁSKA VEDOMIE UMENIE SPIRITUALITA
X