Mám hodnotu

Želám všetkým matkám, aby sa aj napriek tomu, že za nimi “nič” neostáva, okrem neuprataného bytu prezliekli na chvíľku z teplákov, pozreli sa do zrkadla a povedali si, MÁM HODNOTU.

Verím, že tlak zodpovednosti na mužov ohľadom zabezpečenia je naozaj niekedy silný, ale žienky, máme byť na čo hrdé, i keď momentálne “nezarábame.”… až plačem teraz…

Počas fotenia ma Martin viedol. Povedal mi: “A teraz si spomeň, na čo si v živote fakt HRDÁ… čo si v živote naozaj v Tvojich očiach dokázala.”

Začala som sa smiať, lebo som si nevedela na nič spomenúť.

Napadlo mi, že za tie moje obrazy aj tak poriadne takmer nikto nechce dávať peniaze, alebo si ich “nemá kam dať”… byt som aj tak stále nedokončila… po chvíli ticha ma napadlo…

Zrodila som 3 nádherné zdravé deti… cez moju bytosť si vybrali prísť, prirodzenou cestou… toľko potratov naokolo, operácii malých detí a JA SOM PORODILA 3 TAK KRÁSNE ZDRAVÉ DETI!!! zalial ma pocit vďačnosti… aj zdravej hrdosti, že mám hodnotu.

EMOCIONÁLNA FOTOGRAFIA

INTIMACY = IN TO ME I SEE. V zmysle tejto pravdivej slovnej hračky vznikajú hlboké zážitkové fotografie.

A Day With X – Emocionálne fotografie, ktoré ťa vezmú do sfér skutočného emočného plynutia.

Chvíle, kedy možeš nazrieť do najhlbších hĺbok seba. Kedy odložíš svoje masky, make-up, šaty a stretneš seba. V plnosti, kráse, intenzite.

MOJE OSOBNÉ POZVANIE

Martin Vrabko
fotograf

Ak cítiš volanie, pozývam ťa k zážitkom:

  • Kde proces je dôležitejší ako výsledok.
  • Zážitok, ktorý ti umožní zvedomiť si čo ťa v živote brzdí, po čom túžiš. A to všetko v bezpečnom prostredí, kde kamera je len tichý svedok ktorý citlivo zachytáva hĺbku a intenzitu prežívaného.
  • Prepojenie fotografie a procesov opierajúcich sa o poznanie práce s emóciami, ktoré máme hlboko prežité, ponúkajú jedinečné spojenie týchto dvoch svetov.
  • Emocionálne fotografie navždy ukotvia aktuálny proces do obrazu, ktorý často svojim autentickým vyjadrením oslovuje mnoho ľudí svojou pravdivsťou, emocionálnou výpoveďou a čistou vizuálnou kvalitou.

Autor fotografií: Martin Vrabko.

Mám záujem o foto session.

Mám záujem o foto session.

V prípade vášho záujmu prosím vyplnte tento formulár. Budeme vás k krátkom čase kontaktovať.

(môžete označiť viac možností)

Ďakujeme za registráciu. Pred jej odoslaním prosím potvrďte súhlas o spracovaní osobných údajov.