Keď sa duša trápi, trápi sa aj telo.

Výpoveď ženy, ktorá nabrala odvahu a zdieľa jej skúsenosť z poza opony eskort servisu.

Moja duša sa veľmi trápila, keď som to robila. Nepotrebujú sex, potrebujú niekoho, kto im porozumie, keď sex doma nemajú.

Práve teraz sa cítim nervózna, lebo viem, že sa stane niečo veľké, cítim to, že sa budem mať lepšie, keď sa toto dokončí. Teraz mám skvelú prácu, predtým som mala zlú prácu. Teraz robím v kaderníctve. Predtým som robila spoločníčku.

Spoločníčka znamená, že robíš v klube, sú tam chlapi, chcú sa s tebou vyspať,… Zaujímavé je, že som niečo ako liečiteľka, lebo tiež oni liečia ľudí, pretože tam chodia s psychickými problémami, s problémami z rodiny, takže sa s nimi rozprávajú o manželkách, o milenkách, v podstate, aké to majú oni ťažké. Takže koľkokrát ani k sexu nedôjde, oni sa potrebujú len s niekým porozprávať.

Čo na to bolo ťažké? Vyspať sa s človekom, ktorý sa ti nepáči. Vymeniť si s ním tú energiu, to bolo veľmi nepríjemné, keď si musela. alebo musela kvôli tomu, že ťa za to zaplatili, tak si musela spraviť, čo oni chceli. To bolo veľmi zlé.

Správali sme sa k sebe pekne, ja som sa dostala do najlepšieho klubu, ktorý existuje tu na Slovensku, takže tam to bolo fakt fajn. Ale viem, že sú aj zlé kluby a správajú sa k dievčatám veľmi zle. Sú tam feťáčky, sú tam alkoholičky, nadávajú si,… aj to som zažila.

Moje telo sa malo veľmi zle. Priberala som, jedla som nezdravo, nechcela som ani cvičiť, preto som aj skončila v nemocnici.

Naučila som sa veľmi veľa. Lebo to bola veľká cesta, veľmi ťažká, dlhá cesta. Že si mám vážiť sama seba. Že som veľmi dôležitá. A každý človek je dôležitý. Sám pre seba. A keď sa toto naučí každý na tejto zemi, tak budeme šťastní. Treba byť úprimný. Vždy a všade.

Po tejto skúsenosti som frigidná, nemám chuť na sex. A keď už, tak maximálne na sebalásku. S tými mužmi keď som bola, tak to bolo tak nepríjemné, že je mi nepríjemný cudzí dotyk. Lebo tak veľa som dávala, až ma to zožralo. Tak teraz potrebujem byť chvíľku sama.

Ja som to brala ako pomstu. Chodili za mnou, aby sa pomstili. A v podstate veľa chlapov sa so mnou ani nevyspalo, ostali so mnou na izbe, spravila som im masáž, dali sme si drink a to bolo celé. Mám taký pocit, že radšej si zaplatia ako keby si mali komunikovať doma s manželkou svoje problémy. Lebo kľúč je v komunikácii a veľa ľudí to nevie. Porozprávajte sa so svojimi manželkami a priateľkami, potom tam nemusíte ísť.

Ak to chcete robiť kvôli peniazom tak to nerobte, lebo je to hovadina. Myslím si, že ich to na veľmi dlhý čas proste nejakým spôsobom ovplyvní, a nie je to dobre. Lebo dievča to robí kvôli tomu, že si neváži samú seba. To je aspoň môj pocit, môj feeling z toho, prečo som to robila. Lebo som bola stratená.

Predtým som si myslela, že nahota nie je pekná, ale myslím, že toto fotenie zmení môj názor, a tie fotky, čo som videla od teba, zmenili môj názor. Ale, záleží na tom, aká nahota. Ak je to decentne odfotené, alebo decentne spravené, tak je to v pohode, ale taká tá surová nahota, akože niekto sa chce predvádzať, to sa mi nepáči.

Prečo som tu? Má mi to pomôcť, ja to cítim, že mi to tak pomôže, sa posunúť zase ďalej, aby sa kruh uzavrel. 
Skvelý pocit. Úplne ako znovuzrodenie. Aj na svet keď sa pozriem, mám veľkú radosť. To som ja, to je moje nové ja, a úplne ho milujem, takže sa objímam, lebo sa mám rada.

Prešla som si rozchodom, prešla som si odpustením otcovi, ešte by som mala odpustiť mame niečo, ešte svojej rodine, ale na tom popracujem neskôr. Cítim sa tak prirodzenejšie, akože.. sem patrím. Mám rada svoje telo, milujem ho, je to moje telo. Konečne si samu seba vážim na sto percent.

Predtým som všetkým robila iba rohožku, robila som, čo si oni želali, teraz si budem robiť, čo si želám ja.

EMOCIONÁLNA FOTOGRAFIA

INTIMACY = IN TO ME I SEE. V zmysle tejto pravdivej slovnej hračky vznikajú hlboké zážitkové fotografie.

A Day With X – Emocionálne fotografie, ktoré ťa vezmú do sfér skutočného emočného plynutia.

Chvíle, kedy možeš nazrieť do najhlbších hĺbok seba. Kedy odložíš svoje masky, make-up, šaty a stretneš seba. V plnosti, kráse, intenzite.

MOJE OSOBNÉ POZVANIE

Martin Vrabko
fotograf

Ak cítiš volanie, pozývam ťa k zážitkom:

  • Kde proces je dôležitejší ako výsledok.
  • Zážitok, ktorý ti umožní zvedomiť si čo ťa v živote brzdí, po čom túžiš. A to všetko v bezpečnom prostredí, kde kamera je len tichý svedok ktorý citlivo zachytáva hĺbku a intenzitu prežívaného.
  • Prepojenie fotografie a procesov opierajúcich sa o poznanie práce s emóciami, ktoré máme hlboko prežité, ponúkajú jedinečné spojenie týchto dvoch svetov.
  • Emocionálne fotografie navždy ukotvia aktuálny proces do obrazu, ktorý často svojim autentickým vyjadrením oslovuje mnoho ľudí svojou pravdivsťou, emocionálnou výpoveďou a čistou vizuálnou kvalitou.

Autor fotografií: Martin Vrabko.

Mám záujem o foto session.

Mám záujem o foto session.

V prípade vášho záujmu prosím vyplnte tento formulár. Budeme vás k krátkom čase kontaktovať.

(môžete označiť viac možností)

Ďakujeme za registráciu. Pred jej odoslaním prosím potvrďte súhlas o spracovaní osobných údajov.