Testimonials

[testimonials] [testimonial]

Myslím, že v súčasnej dobe ako ženy často tápeme v tom, aké by sme vnútorne chceli byť a medzi tým, čo sa nám snaží spoločnosť a okolie predostrieť, aké by sme byť mali. Tak sa stáva, že to aké skutočne sme tam niekde hlboko vnútri sa stráca pod všetkými tými vrstvami a nánosmi toho vonkajšieho, až máme pocit, že už ani nevieme kto sme.

Práve v dobe, keď som sa vedome pustila do odlupovania nánosov svojej osobnosti, ktoré mi už vôbec neslúžia a skôr ma len zbytočne brzdia, prišiel tento workshop. Pomohol mi preniknúť o mnoho rýchlejšie do podstaty toho, čoho som ako žena aj ako ľudská bytosť schopná.

Všetky filozofické koncepty hovoria, že cesta k poznaniu vedie cez to odpútať sa od hmoty jednoducho od toho vonkajšieho. Len ako??? Na jednej strane som to chápala, ale o mnoho lepšie som to pochopila, keď som to aj zažila. Lebo keď sa človek sústredí na dýchanie toho druhého, keď mu venuje spoju plnú vedomú pozornosť tak sa nielen odpútava od všetkého naokolo, ale zároveň ho to privádza aj k samému sebe na úplne inom leveli. A zároveň keď je človek schopný vytvoriť takýto kontakt z jedným človekom, potom sa to asi dá s každým a to ma privádza, k myšlienke, že ako viem byť jedno s jedným človekom, je možné, že sme všetci postupne schopní byť jedno veľké jedno.

Takže si skúsenosti s tohto workshopu človek môže preniesť nielen do partnerského života, ale aj do úplne každodenného.

A áno, cítim sa o mnoho viac žensky ako ešte v sobotu doobeda, lebo je krásne si skúsiť, že muž a v našom prípade hneď v množnom čísle muži ktorí dajú žene možnosť a plnú dôveru sa prejaviť urobia šťastnejšími nielen seba, ale aj nás. A toto si budem pripomínať, keď by som náhodou začala zabúdať a hlavne to budem dávať do praxe, kedykoľvek sa to len bude dať …

✎ Zuzana

[/testimonial] [testimonial]

Tento víkend bol pre mňa zas príležitosťou byť opäť aspoň na chvíľočku medzi tými „svojimi“ rovnako naladenými spriaznenými dušičkami. Také neviditeľné nitky medzi všetkými, niekto, koho si nikdy v živote nestretol, nevidel, je ti zrazu blízky, ba možno viac ako tvoja najbližšia rodina. Chceš ho objať, pohladkať, snažíš sa ho chápať, neposudzuješ, nehodnotíš… také magické a neuveriteľné toto nádherné napojenie. Ako jedna veľká rodina, aj keď sme tam všetci boli sami za seba, so svojimi bolesťami, smútkami, nenaplnenými túžbami a snami ale všetci s rovnakým cieľom : niekam sa opäť posunúť, obohatiť svoj život, vyliečiť, zbaviť sa bolestí, možno niečoho, čo ani nevieme že nám uberá silu na našej ceste žitia, bytia …

Každý úsmev, každé pohladkanie, každá slza aj keď nebola moja, ma posunula k pochopeniu o čom ten náš život vlastne je, posunula ma bližšie k pokore a úcte pred životom, svojím poslaním na tejto zemi, že žiť dokážeme aj v pravde, slobode a šťastie si netreba zaslúžiť, je tu pre každého z nás, každý máme na to právo byť konečne slobodný vo svojom konaní, chápaní sveta. Každý ste pre mňa boli nádhernou inšpiráciou, zrkadlom, z celého srdca ďakujéééém.

A s hlbokým rešpektom sa skláňam pred našimi úžasnými učiteľmi, že sa nebáli vykročiť tak nádhernou cestou celoživotnej filozofie, ba možno umenia, poslania, ktoré odovzdávajú ďalej nám všetkým.
Neviem ako vydržím do ďalšieho workshopu, teším sa Vás všetkých, na ďalšie výzvy, všetci mi tak veľmi chýbate.

✎ Jana

[/testimonial] [testimonial]

Ďakujem za úžasný zážitok. Celú cestu, ktorú som dnes absolvovala po seminári (este asi 300 km) vo mne zneli silné dojmy a ešte asi budú aj znieť. Viem, už som sa naučila, že tie dojmy nemám roztrieštiť tým, že budem teraz dnes zdielať.

Ste naozaj veľmi výnimoční a vzácni ľudia. Robíte to s takou obrovskou dušou a láskou k ľudom a nie prvoplánovo za účelom zisku. Je to tak veľmi cítiť a je to veľká vzácnosť a dar, že sa nám s Robertom podarilo prísť a spoločne prežiť nádherný prerod.Velmi velmi sme si to užili a samozrejme je aj veľa vecí, ktoré sa nedalo vtesnať do jednej minuty zdieľania :-).

Rozhodne sa nám dajaké klbká odmotali tento víkend.

OBROVSKÉ ĎAKUJEM za nás oboch.

✎ Katka & Robert

[/testimonial] [testimonial]

Zdravím Martin a Lucia !

Chvíľu mi to trvalo ale predsa som sa dostala k tomu, aby som sa Vám veľmi pekne poďakovala za prizvanie k úžasnému semináru.

Zasa raz sa mi potvrdilo, že ak sa nechám riadiť svojou spontánnosťou a vôbec netuším aké mám mať očakávania tak môžem byť veľmi príjemne prekvapená až užasnutá!
Odniesla som si obrovskú radosť z toho, že aj ja dokážem vedomým dotykom vyjadriť úctu a radosť k druhému k jeho telu a jestvovaniu…

Lucii tiež ďakujem za magické a bezstresové pokojné zázemie, ktoré nám vytvorila… No skrátka išla som od Vás ako v jiříkově videní… Chvíľu mi trvalo vrátiť sa k realite ale vrátila som sa… Až moc… Takže, ak budedte mať ponuku na niake podobnú zaujímavú (sebapoznávaciu) akciu tak sem s ňou vopred.

Ďakujem.

✎ Monika

[/testimonial] [testimonial]

Na tomto mieste bolo moje prvé stretnutie s tantrou, veeeeľmi uvedomelé dostala som množstvo odpovedí a ďalšie, ktoré postupne prichádzajú, čo dodať ďakujem ďakujem ďakujem Martinovi, Lucke a všetkým ktorí tam boli za odštartovanie krásnejšieho vedomého života.
Gabriela

[/testimonial] [/testimonials]