Májová akcia 2+1 zadarmo

 

“Krok smerom k láske, je krokom von zo strachu. A každý krok, ktorý urobíme smerom k láske, je krokom hlbšie do vnútra nášho bytia.”

Author Image

Ma Ananda Sarita Tantra Master

Tri zážitkové kurzy pod vedením Ma Ananda Sarita, vás vezmú na cestu objavovania svojho tela, tela svojho partnera/ky a vzájomného prepojenia. Prijmite pozvanie na prvé, a pre niekoho ďalšie kroky cestou k sebe.

Pripravili sme pre vás jarný zľavnený balíček troch kurzov za cenu dvoch. Máj lásky čas klope na dvere. Či už ste sami, alebo v partnerstve. Či by ste radi spoznali, čo je dôležité pre druhé pohlavie, alebo pre vás samých, ste vítaní. 

Zvýhodnená cena platí do konca mája.

Prehlbovanie intimity

Inšpirácia na vedomejší a pomalší intímny zážitok cez tvoju vlastnú skúsenosť.

Starostlivosť o prsia

❁ Zcitlivenie nervových dráh priamo prepájajúcich bradavky a klitoris čo rozprúdi cirkuláciu energie. ❁ Prepojenie celého tela s našou vnútornou extázou. ❁ Prevencia pred vznikajúcimi cystami alebo inými vážnejšími problémami prsníkov.

Masáž erotogénnych zón pre ženy

Vyživujúca podpora pre otvorenie sa potešeniu, vedúce k väčšej schopnosti zažívať celotelové orgazmické zážitky.

  • To čo si nemôžete väčšinou dovoliť v skupine, si môžete dovoliť doma. Prineste si tantru do svojej spálne.
  • Kurzy prinášajú reálny zážitok, vedené meditácie a cvičenia.
  • Kúpiť si môžete aj jeden kurz osobitne.
  • Kurzy v balíku sú preložené časti veľkých kurzov v angličtine. Kurz Prehlbovanie Intimity je časť kurzu Master Lover, Starostlivosť o prsia je jedna z 12 lekcií z kurzu Goddess Unveiled 1 (1. časť Goddess Essence série) a Masáž erotogénnych zón je jedna lekcia z kurzu Women’s Emotional and Erotic Fulfillment (2. časť Goddess Essence série). Zakúpením krátkej verzie získate zároveň zľavu pre celý pôvodný kurz.
  • Kurzy sú spoluprácou medzi Tantra Essence a Intímnymi Umeniami. Tieto kurzy vedie Ma Ananda Sarita.