Esencia Bohyne

Pozývame Vás na seminár v ženskom kruhu, kde by sme vás rady previedli tantrickými technikami a meditáciami, ktoré nám pomôžu uvidieť a zažiť jedinečnú inkarnáciu Bohyne v nás.

Prvá časť kurzu Esencia Bohyne je venovaná srdcu, ktoré ma obrovskú kapacitu zmeniť a transformovať náš život. Ako hovorí naša učiteľka Sarita: “Naše srdce má užasný potenciál transformovať jed v nektár.

Využijeme teda silu srdca ako portál na liečenie a transformáciu. Preliečime zranenia srdca, bolesť, sebakritiku a negatívne posudzovanie svojho tela, aby sme sa v ňom znovu mohli cítiť krásne.

Čo sme pripravili?

Vzájomne sa budeme v bezpečnom a láskyplnom kruhu žien hýčkať a doprajeme si:

❁ Pradávny rituál Uctenia si tela ako posvätného chrámu.
❁ Objavíme vzorce, ktoré nám bránia naplno prežívať lásku.
❁ Budeme sa podporovať na ceste sebalásky a sebaprijatia a na ceste k nášmu srdcu, ktoré je dôležitým klenotom každej ženy a portálom k objaveniu Bohyne v nás.

Pomocou tantrických cvičení, posvätných a hlbokých rituálov, spontánneho tanca, zdieľania, emočného uvoľnenia, masáží, omladzujúceho pílingu a jemných techník práce s telom objavíme v sebe dary ženskej múdrosti a budeme podporovať našu ženskú esenciu.

Esencia Bohyne je cyklus štyroch na seba nadväzujúcich seminárov, na ktorých pracujeme s ženskými centrami sily:

  • Srdcové centrum a krása (4. čakra)
  • Ženské lono a sexualita (2. čakra)
  • Intuícia a liečenie (6. čakra)
  • Ženská spiritualita a celistvosť (7. čakra)

Sprevádzať vás budú

Andrea

Andrea Sobotová (Ma Prem Devi)

Akreditovaná lektorka tantry, ktorá ukončila v roku 2018 dvojročný učiteľský výcvik u osvietenej tantrickej majsterky Mahasatvaa Ma Ananda Sarity.

Lucia Pajszerová (Ma Prem Rani)

Akreditovaná lektorka tantry pod vedením učiteľky ma Ananda Sarity. Diplom z Procesovej práce a pôvodné štúdium Liečebnej Pedagogiky dopĺňajú celkový štýl práce s ľuďmi, na ceste k sebapoznaniu.

Ma Ananda Sarita

Tento cyklus vytvorila osvietená tantrická učiteľka Ma Ananda Sarita a je hlbokou osobnou cestou pre všetky ženy bez ohľadu na vek. Seminár je zážitkový a zahrňuje prácu s telom, tanec, dychové techniky, tanec, masáž aj meditácie na osobnú transformáciu.

Miesto konania

Štúdio JAKAÍ Centrum jogy a vzdelávania
Adresa: Bakošova 1, 841 03 Bratislava – Lamač

Termín: 17.-18.7.2021

Čas: Sobota od 9:30 – 19:00, Nedeľa 9:30 – 17:00

Cena seminára: 189€

Registrácia na seminár

Vaše miesto bude garantované po zaplatení registračného poplatku 89€. Po odoslaní registrácie pošleme informácie o úhrade.

Záloha je čiastočne vratná pri odhlásení sa emailom do 30 kalendárnych dní pred začiatkom semináru so storno poplatkom 30,-EUR. Po tomto termíne je záloha nevratná. Záloha je plne prenosná na inú osobu, alebo iný seminár.

Cena obedov: podľa typu donášky, upresníme cenu v priebehu pár týždňov.

Esencia Bohyne
Prihlasujem sa na seminár