Prehlbovanie intimity

Current Status
Not Enrolled
Price
45€
Get Started

Vitaj!

Pripravili sme pre Teba malú ochutnávku a inšpiráciu na vedomejší a pomalší intímny zážitok cez tvoju vlastnú skúsenosť, ak si ju dovolíš zažiť.

Radi by sme ti poodhalili to, čo sa skrýva za slovom SLOWEX slow&love&sex.

Láska a milovanie inak ako doteraz

Keď si dovolíme intímne spomaliť, môžu sa nám ukázať veci, ktoré sme si predtým nestihli všimnúť, poznať, cítiť či zažiť.

Pozývame ťa objaviť to, prečo má zmysel venovať si dostatok času, pozornosti, lásky a sexu inak ako doteraz. Tantra je cesta k uvedomeniu, že prostredníctvom sebapoznania a naplnenia seba môžeme naplniť iných. Emocionálne, sexuálne, spirituálne.

Prínos do života

Tantra má potenciál otvoriť dvere do nového sveta. Môže nás naučiť, ako sa napojiť na životnú energiu spôsobom, ktorý má moc zmeniť naše životy a vniesť novú kvalitu živosti do sfér nášho každodenného prežívania.

Prajeme Ti, aby bola táto skúsenosť prínosom do tvojho života.

Domilovania!

Zážitkové lekcie kurzu

Program obsahuje 2 lekcie, teóriu k témam podloženú praktickými príkladmi a inšpiráciami.

1. Dôležitosť sebalásky

Vplyv výchovy na náš sexuálny život a jeho preprogramovanie.

2. Prehlbovanie intimity vo vzťahu

Inšpirujte sa piatimi účinnými metódami ako rozprúdiť intimitu.

Čo je Tantra?

Tantra je životný štýl, ktorý vzájomne prepája našu sexualitu, našu lásku a našu spiritualitu. A toto je alchimické prepojenie, ktoré môžeme využiť v každom aspekte nášho každodenného života.

Prepájame spoločne viac mužsky orientovanú cestu meditácie a všímavosti a prepájame to spolu so žensky orientovanou cestou lásky a oddanosti.

Tantru zažívame, keď sa tieto dve cesty stretnú a môžeme to aplikovať na našu sexualitu, lásku a vzťah, celý čakra systém, kundalini energiu, rozšírené stavy vedomia a dokonca aj v aspektoch nášho každodenného života.

MA ANANDA SARITA je renomovaná, svetoznáma tantrická učiteľka a žiačka tantrického majstra OSHA s viac ako 30 ročnou praxou. Svoju múdrosť a poznatky odovzdáva cez metódy a praktiky aj vo forme online kurzov. Viac sa o nej dočítaš na stránkach Tantra Essence.

Ma Ananda Sarita - Tantra Master
Ma Ananda Sarita - Tantra Master

Sarita vraví o online programe:
“Rada by som vám predstavila jedinečnú a vzrušujúcu príležitosť otvoriť dvere k vzácnym Tantrickým nástrojom a technikám, pomocou ktorých je možné zažívať hlboké naplnenie.

Vytvorila som autorský seminár, ktorý už roky pomáha párom po celom svete. Toto moje učenie je praxou vyskúšané a overené a ztelesnuje hlboké transformačné metódy. Zároveň ponúka živý most medzi dávnymi technikami a moderným prístupom k téme.

Jeden z mojich najznámejších skupinových seminárov je dostupný aj v online verzii s názvom Master Lover. V ňom sa môžete ponoriť do zážitkov v pohodlí svojho domova sami alebo s partnerom / partnerkou. Verím, že je to jeden z najsilnejších a najkrajšie spracovaných dostupných Tantra online kurzov.

Lucia a Martin - tvorcovia Intímnych Umení
Lucia a Martin - tvorcovia Intímnych Umení

Za profesionálne spracované videá je zodpovedný úspešný fotograf a filmár Martin Vrabko a jeho tím.

Kurz Prehlbovanie Intimity ktorý máte práve otvorený je malou ukážkou celkového komplexného kurzu Master Lover“, ktorý sme  pre Saritu vytvorili ako produkčný a filmársky tím.

Ak by ste sa po absolvovaní tejto ochutnávky rozhodli aj pre pokračovanie v celom kurze, odpočítame vám túto platbu v jej plnej výške a navyše vo vnútri kurzu nájdeťe aj daľší extra cenový bonus.

Prehlbovanie intimity

45

Ochutnávka a inšpirácia na vedomejší a pomalší intímny zážitok cez tvoju vlastnú skúsenosť, ak si ju dovolíš zažiť.

Kategória: