Tantra v meste

Home » Blog » Tantra v meste

Príležitosť uvoľniť telo a nabudiť svoju životnú energiu.

Súčasťou workshopov či štvrtkových skupiniek je aj určitá dávka prekvapenia – vstúpenia do neznáma. Do priestoru, kde si hlava nemá šancu vytvoriť predstavy a prípadné predsudky s názvov meditácií, či popisu cvičení. A urobiť si tak názor najmä vďaka vlastnému zážitku.

 • Bude to niečo, čo vnímame ako dôležité na ceste tantrou. Čo pomáha zvedomiť jednotlivé oblasti k tomu, aby energia mohla človekom slobodnejšie prúdiť.
 • Bude to niečo, čo je absolvovateľné v rámci troj hodinovej štruktúry v priestoroch Lotus Jogy v malej skupinke.
 • Dávame ohľad aj na to, či už účastníci majú niečo za sebou, alebo ešte vôbec nie.

Večerom vás prevedie Martin Vrabko & Lucia Pajszerová alebo Andrea Sobotová

Kde: Lotus Yoga, Kuzmányho 4, Bratislava
Kedy: každý štvrtok
Čas: 18:40 – 21:00

Vstupné: 20 Eur
kontaktá osoba: Katarína Štubňová, katarina.stubnova@intimi.sk, 0903 / 654 151

10 tisíc hodín v akomkoľvek odbore nás urobí majstrom.

Rovnako ako v mnohých oblastiach, aj pre tantrickú prax platí, že opakovaním cvičení, rituálov a tantrických procesov môžeme zažívať stále vačšiu intenzitu a hĺbku prežívania seba a svojho partnera / partnerky.

Na pravidelnej skupine sa venujeme tak opakovaniu a prehlbovaniu procesov z našich intenzívnych víkendových skupinových workshopov ako aj iným, rovnako dôležitým procesom.

Vytvárame priestor na osobné hlbšie zdieľania, a individuálnu prácu podporenú skupinovou dynamikou.

Pravidelnú skupinu vedú lektori Andrea, Martin a Lucia s tantrickým obsahom. Jeden krát v mesiaci Jozef s programom Yoga Undressed.

Na pravidelnej skupine môžete stretnúť ľudí s blízkym naladením sa na objavovanie nepoznaného a ľudí so záujmom o ponáranie sa do sveta magických hĺbok rôznych asepektov nášho života.


 • March01Thursday
  Yoga Undressed
  15
  left
  18:30 - 20:30Lotus Joga, Kuzmányho 4, 811 06 Bratislava, Slovakia
  JOGA UNDRESSED ponúka vhodné prostredie pre seba-akceptáciu. Je to sebapoznávacia cesta skupiny ľudí, ktorí chcú odkrývať tajomstvo svojho tela. Tým, že odkryjeme naše citlivé zóny, sa vystavujeme nebezpečiu byť zranený. Chce to ozaj veľkú odvahu postaviť sa pred zrkadlo nahý a povedať si: „toto telo mam rád“ a ešte väčšiu to isté telo ukázať iným ľuďom bez pocitu menejcennosti. Môže to vyvolať pocit veľkého strachu, ale na druhej strane prekonávame strachy, ktoré sú hlboko v našom podvedomí.
 • March06Tuesday
  Tantra Skupina Jakai
  16
  left
  19:30 - 21:30Štúdio Jakai, Bakošova 1, 841 03 Bratislava – Lamač
  Tantrická skupina zameraná na hlbšiu prax nadväzujúcu na tantrickú cestu "Od sexu k nadvedomiu". Skupina je pravideľne v utorok a je otvorená tak účastníkom našich víkendových workshopov ako aj záujemcom bez predošlej tantrickej praxe.
 • March08Thursday
  Tantra Skupina Lotus Yoga
  16
  left
  18:30 - 21:30Lotus Joga, Kuzmányho 4, 811 06 Bratislava
  Tantrická skupina zameraná na hlbšiu prax nadväzujúcu na tantrickú cestu "Od sexu k nadvedomiu". Skupina je pravideľne vo štvrtok a je otvorená tak účastníkom našich víkendových workshopov ako aj záujemcom bez predošlej tantrickej praxe.
 • March13Tuesday
  Tantra Skupina Jakai
  16
  left
  19:30 - 21:30Štúdio Jakai, Bakošova 1, 841 03 Bratislava – Lamač
  Tantrická skupina zameraná na hlbšiu prax nadväzujúcu na tantrickú cestu "Od sexu k nadvedomiu". Skupina je pravideľne v utorok a je otvorená tak účastníkom našich víkendových workshopov ako aj záujemcom bez predošlej tantrickej praxe.
Show more

Comments are closed

UMENIE MILOVAŤ

Nahliadnite a naučte sa umeniu milovať. Objavte svet Tantry, svet potešenia, intimity a vedomej sexuality.

VAŠE PRÍBEHY

Emocionálne fotografie, ktorá ťa vezmú do sfér skutočného emočného plynutia, vyjadrenia tažko vyjadriteľného a zhmotnovania vytúženého.

DOKUMENT O TANTRE

Viac ako 40-minútový dokument vás uvedie do práce a životného poslania Alana Lowena, vyštudovaného psychológa, ktorý sa už desiatky rokov venuje organizovaniu zážitkových workshopov a dlhodobých tréningov s názvom Umenie bytia.

KAM NA TANTRU?

Zážitkové zvedomovanie základných životných tém do našich životov a do partnerstva, v zmysle výroku “Nájsť spriaznenú dušu je veľmi zaujímavé, ale takmer nemožné. Spriaznenú dušu je však možné vytvoriť.

SEXUALITA LÁSKA VEDOMIE UMENIE SPIRITUALITA
X