Rezervácia termínu Lucia

Prosím uistite sa, či ste dokončili rezerváciu jej potvrdením. Ak vám nepríde potvrdzovací email, rezervácia nebola riadne ukončená a nám doručená.

NENAŠLI STE VHODNÝ TERMÍN? NAPÍŠTE NÁM SPRÁVU!

Jan
Feb
Mar
Apr
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
2019
2020
2021
2022
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
PROCESOVÁ PRÁCA je hodinová terapia pre všetkých, ktorých zaujíma dozvedieť sa viac o sebe, o svojich zdravotných signáloch, snoch, vzťahoch či smerovaní. V procesovej práci skúmame ako z týchto signálov prijať správu pre náš život, ako žiť viac v harmónii so sebou. Klient je kľúčom k jeho vlastnému procesu, facilitátor sprievodcom. Nasledujeme proces, nehodnotíme čo je a čo nie je správne. Hlboká demokracia je pojem, ktorý prináša uznanie všetkým častiam v našom svete, vnútornom či vonkajšom.
TANTRICKÁ PRAX je individuálna výuka tantry, ktorá prebieha na báze individuálneho prístupu a kde je učenie predávané priamo od lektora, prípadne od lektorského páru. (Martin, Lucia). Táto cesta je postavená na koplexnom tantrickom učení a je rozdelená do ucelených blokov. Každý blok obsahuje niekoľko stretnutí, ideálne raz za dva týždenne, prípadne podľa procesu a možností. Ide o dlhodobý proces, v ktorom sa vyskladá postupne tantrická mozaika do jedného uceleného celku.
SlužbaČasS kýmCena jeden vstupCena 4 vstupy
TANTRICKÁ PRAX (1 osoba)3hMartin80 €180 €
TANTRICKÁ PRAX (pre pár)3hMartin & Lucia135 €320 €
PROCES ORIENTOVANÁ TERAPIA (1 osoba)1hLucia30 € -
PROCES ORIENTOVANÁ TERAPIA (pre pár)1,5hLucia & Martin50 € -
PRÁCA S TELOM - CELOTELOVÁ MASÁŽ3hMartin90 € -
KONZULTÁCIA1,5hMartin alebo Lucia35 € -

UMENIE MILOVAŤ

Nahliadnite a naučte sa umeniu milovať. Objavte svet Tantry, svet potešenia, intimity a vedomej sexuality.

VAŠE PRÍBEHY

Emocionálne fotografie, ktorá ťa vezmú do sfér skutočného emočného plynutia, vyjadrenia tažko vyjadriteľného a zhmotnovania vytúženého.

FILM O TANTRE

Viac ako 40-minútový dokument vás uvedie do práce a životného poslania Alana Lowena, vyštudovaného psychológa, ktorý sa už desiatky rokov venuje organizovaniu zážitkových workshopov a dlhodobých tréningov s názvom Umenie bytia.

KAM NA TANTRU?

Zážitkové zvedomovanie základných životných tém do našich životov a do partnerstva, v zmysle výroku “Nájsť spriaznenú dušu je veľmi zaujímavé, ale takmer nemožné. Spriaznenú dušu je však možné vytvoriť.

SEXUALITA LÁSKA VEDOMIE UMENIE SPIRITUALITA
X