Láska a strach.

Home » Inšpirácie » Láska a strach.

Spýtali ste sa

Rieši Tantra lásku a pomáha odstraňovať všeobecný strach z ľudí?

Odpovedáme

Tantra je životný štýl ktorý prepája sexualitu, lásku a spiritualitu. Dáva nám nástroje na rozširovanie nášho bytia, koré môžeme používať k našom každodennom živote.

Prepája mužsky orientovanú spirituálnu cestu meditácie a pozorovania so ženskou kvalitou lásky a oddanosti. Kde sa tieto dve cesty spájajú, tam zažívame Tantru. Toto prepojenie môžeme aplikovať na našu sexualitu, partnerstvo, celý čakra systém, energiu kundalini, rozšírené stavy vedomia. Prípadne na akékoľvek časti nášho každodenného života. Chvíle nášho oddychu, pracovný čas, čas strávený s partnerom, čokoľvek v našom živote.

Učí nás prijať sa v celeom svojom bytí so všetkými atribútmi nášho života. Strach pomáha transformovať cestou dôvery. O strachu nás učí ako sa s ním spriateliť a využiť ho ako ochrancu. Zároveň však rozoznať, kedy nám už strach v živote neslúži a jednoducho ho postaviť bokom aby nám nebránil realizovať životné situácie, ktoré doteraz brzdil.


Máte otázku k Tantre alebo Proces orientovanej psychoterapii?

Napíšte nám a my vám (aj anonymne) odpovieme na vašu otázku s pohľadu Tantry, prípadne Proces orientovanej psychoterapie.


Q&A
(Ak si želáte ostať v anonymite nevyplňujte prosím)
(Vyplňte ak si želáte zaslať informáciu o zverejnení odpovede.)

Comments are closed

UMENIE MILOVAŤ

Nahliadnite a naučte sa umeniu milovať. Objavte svet Tantry, svet potešenia, intimity a vedomej sexuality.

VAŠE PRÍBEHY

Emocionálne fotografie, ktorá ťa vezmú do sfér skutočného emočného plynutia, vyjadrenia tažko vyjadriteľného a zhmotnovania vytúženého.

FILM O TANTRE

Viac ako 40-minútový dokument vás uvedie do práce a životného poslania Alana Lowena, vyštudovaného psychológa, ktorý sa už desiatky rokov venuje organizovaniu zážitkových workshopov a dlhodobých tréningov s názvom Umenie bytia.

KAM NA TANTRU?

Zážitkové zvedomovanie základných životných tém do našich životov a do partnerstva, v zmysle výroku “Nájsť spriaznenú dušu je veľmi zaujímavé, ale takmer nemožné. Spriaznenú dušu je však možné vytvoriť.

SEXUALITA LÁSKA VEDOMIE UMENIE SPIRITUALITA
X